Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
misirkov - напреднал
здравеите някои ако може да ми помогне с една схема за боилер/сверзване на ел.приборите/ ще е супер благодаря предварително
masteradmin - майстор
няма проблем само задаи въпроса по ясно
evil - специалист
Ако става въпрос за това как да навържеш частите в самия бойлер по-
добре извикай елтехник,не е много работа.Гърмят здраво и за някой лев да рискуваш да те дават по новините :lol:
Trifun - специалист
Изображение

Забележка : Ако до бойлера отиват 3 проводника, то връзката между корпуса на бойлера и нулата не се прави. На корпуса се връзва третият проводник - заземяването.

P.S. И аз отдавна се каня да напиша една статийка за бойлерите, ама все не ми остава време ... :sad:
masteradmin - майстор
Аиде Трифуне чакам снимки и текст. Аз ще редактирам нещата даи суровия материал....
misirkov - напреднал
значи искам електрическата схема на боилер аз я имах но съм я изгубил щото 2 год несасм практикувал.петтактовият ключ после 1 2 3 степен защитите
Trifun - специалист
Изображение
Изображение

P.S. @masteradmin, в момента пиша текста, снимките най-вероятно утре ще ги имам, така ще утре вечер може да ти пратя всичко накуп :)
Последна промяна от Trifun на ср дек 06, 2006 3:31 pm, променено общо 1 път.
misirkov - напреднал
ok ще чакам много ви благодаря
misirkov - напреднал
здравеите какво стана с цялата схема нали щеше да мия пратиш писнами да се къпя със студена вода. :idea:
Trifun - специалист
Аре, готов си - погледни по-горе - приятно къпане :wink:
И не забравяй преди да почнеш да връзваш нещата, ДА СПРЕШ ТОКА !
И след като ги вържеш, провери дали не си сгрешил нещо поне 2 пъти, преди да пуснеш тока :!:

Тема "схема на боилер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: