Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
stefan_gb - специалист
На фона на многото реклами и залагалки в тези години банките използват всякакви хитрини :-D :-D Бих искал да разбера от хора с опит какъв и къде е наи изгодния депозит за малка сума в лева :?[/u]
sspoko - специалист
Най-изгодно е много относително понятие чети хубаво рекламите и колкото и банално да звучи най-вече малките редове. Обявеният лихвен процент с много редки зиключения е на годишно база, при срочните депозити този процент често е или само за първия месец или за последния а не за целия период така че накрая като удариш калема илиза нещо различно. Тук може да поразгледаш http://www.moitepari.bg/depoziti/depoziti.aspx .
reevil - специалист
Първа инвестиционна предлагат 3 месечен на 9,75% на годишна база!
Това е най-доброто за момента ;)
dundurma - специалист
а най-важното е...............че при префиренциална лихва и евентуален фалит на банката(зависи от сумата) парите не са ти гарантирани и може да хапнеш БАХУРА :lol: :lol: :lol:
sasooooooooo - "специалист"
dundurma написа:
а най-важното е...............че при префиренциална лихва и евентуален фалит на банката(зависи от сумата) парите не са ти гарантирани и може да хапнеш БАХУРА :lol: :lol: :lol:
Банките имат задължителен резерв, мисля че сега е 15%. Отделно държавата също има някакви гаранции.

Внимателно огледай условията и винаги имай в предвид, че лихвата е на годишна база. Но ОББ сега били най- на далавера депозитите.
reevil - специалист
депозитите до 100 000лв или 50 000евро са гарантирани от държавата, БНБ, резервни фондове и разните там простотии.
не става обаче да имаш навсякъде по 100 000 и всичките да са гарантирани, 100 000 общо за всички влогове. не че ако имам няколко пъти по 100 хил ще им мисля влогове :)
stefan_gb - специалист
Благодаря за отговорите, не бях чувал за ОББ то а се бях насочил кум Раифаизен но ще изчакам да се включат още съфорумци с мнения ....
dundurma - специалист
reevil написа:
депозитите до 100 000лв или 50 000евро са гарантирани от държавата, БНБ, резервни фондове и разните там простотии.
не става обаче да имаш навсякъде по 100 000 и всичките да са гарантирани, 100 000 общо за всички влогове. не че ако имам няколко пъти по 100 хил ще им мисля влогове :)
не и по преференциалните лихви..................това е малкото нещо,което много хора НЕ ЗНАЯТ
mitko414 - специалист
dundurma написа:
reevil написа:
депозитите до 100 000лв или 50 000евро са гарантирани от държавата, БНБ, резервни фондове и разните там простотии.
не става обаче да имаш навсякъде по 100 000 и всичките да са гарантирани, 100 000 общо за всички влогове. не че ако имам няколко пъти по 100 хил ще им мисля влогове :)
не и по преференциалните лихви..................това е малкото нещо,което много хора НЕ ЗНАЯТ
Аре стига глупости, не били гарантирани.
Чети тука. Същото го пише и договора за депозит.

То бива човек да се обърка, ама ти два пъти.
dundurma - специалист
mitko414 написа:
dundurma написа:
reevil написа:
депозитите до 100 000лв или 50 000евро са гарантирани от държавата, БНБ, резервни фондове и разните там простотии.
не става обаче да имаш навсякъде по 100 000 и всичките да са гарантирани, 100 000 общо за всички влогове. не че ако имам няколко пъти по 100 хил ще им мисля влогове :)
не и по преференциалните лихви..................това е малкото нещо,което много хора НЕ ЗНАЯТ
Аре стига глупости, не били гарантирани.
Чети тука. Същото го пише и договора за депозит.

То бива човек да се обърка, ама ти два пъти.
не се бъркам,а това е нещо ново......имам приятели след влог на пари и научаване на истината за влога при форсмажорни обстоятелства....избягаха като бити......................мандолини :-D :-D :-D

Тема "Изгоден депозит ... мнения и препоръки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: