• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 124
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
SHL - специалист
Като гледам тази работа разбирам защо, някой хора ги бият по обектите и не си вземат парите ! Не понасям самозвани майсторчета. А тия тука явно са излъгали собственика че са такива. Или другия вариант е собственика дълго да е търсил тази "тъй ефтина оферта".... :shock:

Прикачен файл

Picture 030.jpg
Немам думи......
Picture 030.jpg (185.26 KиБ) Видяна 43062 пъти

Прикачен файл

Picture 031.jpg
Какво ви идва на идея, като гледате тоя шедьовър ?
Picture 031.jpg (192.95 KиБ) Видяна 43063 пъти

Прикачен файл

Picture 035.jpg
Евала майсторе, гола вода си.....
Picture 035.jpg (163.95 KиБ) Видяна 43062 пъти
Последна промяна от SHL на вт авг 07, 2007 10:24 pm, променено общо 1 път.
Profi Stroi - специалист
Дам
Майстори всякакви
А пък и какви клиенти има само
Ако може с по малко пари да мине но ако има и как без пари само матерялите да си вземе :)
Gogo55 - специалист
има и по тежки случаи,ако може цената на готов продукт да е по ниска от цената на материалите :lol: - и такива неща съм чувал.
hygro - майстор
За такива гротески вместо "Отмора и шеги", трябва да се открие нов форум — "Плач и сълзи"... :lol:
EDI - майстор
Ако после се грундира както трябва и му скложат една мазилка, няма да има следи от "майсторлъка", но все пак....пари са се дали, а така да го оклепат.Представете си, че е с фасаген.......... :x
SHL - специалист
Работата е там, че тръгнеш ли да оправиш туй произведение ще отидат оше 2-пъти по-толкова теракол, колкото е използван до сега, както и същото количество мрежа. Да не говорим за десетките метри шкурка, плюс почти двойния труд на майсторите.....е, къде ще му излезе края така ?! Горките клиенти :/
Аз постоянно се разкарвам с апарат, което означава, че имам идеята постоянно да захранвам форума с подобни бисери, а повярвайте ми виждам подобна работа доста често. Следващите снимки направо ще ги поместя в нов форум :ug:
Чао за сега че отивам на работа.
world_explorer - специалист
Ако може и материалите без пари най добре :-D . Но доколкото се вижда и плочките така сложени и дограмата така замазана.
SHL - специалист
EDI написа:
Ако после се грундира както трябва и му скложат една мазилка, няма да има следи от "майсторлъка", но все пак....пари са се дали, а така да го оклепат.Представете си, че е с фасаген.......... :x
Това с финалната мазилка НЕ можеш го опрай - прешпакловане му е майката, при това с мрежа че става дебелшко и пука.
SHL - специалист
Бих искал да продължа и да покажа още нещо. Тези фотоси са направени из софииските заведения. Първата снимка си е направо за приз !

Изображение



А това вече е в детаили:

Тук освен сифона е интересно и скриването на канала на тоалетната с плочки.
Изображение

А тук кусури да търсиш.....
Изображение

А това е правено от "майстора на лайсната":
Изображение


Изображение

Изображение
тонито - специалист
:megaeek: направо ми се реве на мен а на собственика незнам..........
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 124

Тема "Вижте и се посмейте. МАЙСТОРИ - МЕНТЕ !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: