• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
sian - специалист
ето я и маската

Прикачен файл

maska.png
maska.png (142.86 KиБ) Видяна 6807 пъти
sian - специалист
:cool:

Прикачен файл

maska1.png
maska1.png (161.39 KиБ) Видяна 6802 пъти
velsi - Почетен майстор
Разположено е отзад до прозорчето, през което гледаш. Аз нямам регулировка на затъмнението и на практика нямам други бутони. На него пише "ON". Ето такова, но модела е без регулировките:

Прикачен файл

Mediawebserver.jpg
Mediawebserver.jpg (14.64 KиБ) Видяна 6796 пъти
dragozow - майстор
Пробвай да я оставяш на светло. Както ти казах по icq имам една на витрината която е с батерии. Седи година(скъпа е), оня ден я демонстрирах на клиени си работеше. Пробвай и с други батерии, много често са стари. Ако пак ги хаби ще трябва да ги сваляш като не работиш.
mit
Здравейте купих си фотосоларна маска ESAB защото уж,били най хубавите,но нещо не ми харесва.След няколко часа работа започна да затъмнява когато си иска,та даже и въобще не затъмнява.Държа я нарочно на светло,но няма ефект.Някой ползува ли такава маска и прави ли му същите номера.че май ще отивам да я връщам.Маската е чисто нова имах предвид няколко часа работа от закупуването и то да кажем пет пъти по един час.Маската е такава http://ametist.bg/bg/product-view/37/86.html Последният път когато започна да прави тези номера правих много точкования възможно ли е да има батерия която да се е изтощила от многото затъмнявания за кратко време.
velsi - Почетен майстор
Батерия със сигурност има. Възможно е да е била изтощена, ако маската е стояла много време на склад. Освен това, от линка който си дал, става ясно, че има разни регулировки - за чувствителност например. Но според мене първо виж каква е батерията и къде се намира и я смени.
LZ - специалист
Голямо удобство са тези маски! Аз миналата година си купих от английския и-бей една китайска, която излезе около 80 лв. крайна цена. До сега с нея няма проблеми, а съм я оставил в автосервиза да се работи с нея. Не я ползваме много често, но както се досещате монтьорите не са от тези дето много пазят и маската се въргаля къде ли не и пак няма проблеми. Но и да се скапе, ще взема друга, все пак са евтинки и вършат работа.
dragozow - майстор
Здравейте, като продавач на подобна техника мога да кажа че все повече хора си купуват соларни маски. Цените станаха достъпни, за 200 лв може да се вземе хубава маска с регулиране на затъмнението. Китайските са поне 50 лв надолу.
ktamen - специалист
Писна ми да рева по нощите и реших, че е крайно време и аз да си купя такава маска. Ползвал съм подобно чудо само веднъж преди десетина години, но тогава 350лв ми се видяха множко, пък и батериите, не можеха да се сменят.
Сега има и по 40лв, но нямам никаква представа дали вършат работа. Бихте ли ми препоръчали каква маска да си купя и откъде.
dragozow - майстор
Не си купувай тези от 40 лв все пак. Ако нямаш повече си вземи обикновена маска.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

Тема "Фотосоларна маска за електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: