Жилището на най-малките
mim - специалист
то не е хубаво и мониторът да е настрани, по-добре да са в 1 линия с клавиатурата и стола, с по-дълбок плот това може да се реши

също не е хубаво и да му е тъмно, четенето на естествена светлина е по-добре, но пък моята практика показва, че се чете най-вече в леглото :-D , бюрото ще е за писане предимно и за компютъра

а че вратата му е зад гърба е само в полза на родителите, щото малчуганите си вършат "техни си неща" и като има такава видимост от вратата ще има 1 на ум :-D
ще се стряска само ако прави нещо, което не трябва

svetliopi44 до къде я докара, интересно какъв е финалът
svetliopi44 - Чирак...
:shock:
Днес ще пусна снимки ...
Тая тема съвсем я забравих ...
От това дето мислехме с жената почти нищо не остана така ,щото ТЯ жената наделяваше :lol:
Бая време го тъпках тоя ремонт ,и на моменти ми пискаше и ми идваше да си викна майстор да си му плащам ... то неможе да ходиш и на работа ( на 2 ) и ако ти остане свободно време вместо да почиваш да бачкаш.
Остана да се монтира само вратата ,фирмата казаха че до тази Сряда трябва да е сложат ,но невярвам ...
Сега мисля за някоя плазма 42 за мен ,че сегашното ми тв 32 отива на малкия в стаята ...
Тоя серсемин е свикнал да спи при нас , и сега като му е готова стаята не ще да спи сам в нея .... :axe:
svetliopi44 - Чирак...
:arrow:

Прикачен файл

DSC01800.jpg
DSC01800.jpg (42.68 KиБ) Видяна 5669 пъти

Прикачен файл

DSC01801.jpg
DSC01801.jpg (37.25 KиБ) Видяна 5669 пъти

Прикачен файл

DSC01802.jpg
DSC01802.jpg (42.08 KиБ) Видяна 5669 пъти

Прикачен файл

DSC01803.jpg
DSC01803.jpg (44.49 KиБ) Видяна 5669 пъти

Прикачен файл

DSC01805.jpg
DSC01805.jpg (45.43 KиБ) Видяна 5669 пъти
svetliopi44 - Чирак...
:arrow:
Бюрото е времено докато направим новото ...
Щкафовете пред синята стена също ще се махнат ,просто нямаше къде да ги сложим ,а са в комплект с леглото и гардероба .

Прикачен файл

DSC01795.jpg
DSC01795.jpg (40.67 KиБ) Видяна 5669 пъти

Прикачен файл

DSC01796.jpg
DSC01796.jpg (46.67 KиБ) Видяна 5669 пъти

Прикачен файл

DSC01797.jpg
DSC01797.jpg (38.99 KиБ) Видяна 5669 пъти

Прикачен файл

DSC01798.jpg
DSC01798.jpg (45.53 KиБ) Видяна 5669 пъти

Прикачен файл

DSC01799.jpg
DSC01799.jpg (44.74 KиБ) Видяна 5669 пъти
sasooooooooo - "специалист"
Много хубаво е станало, ама как само си изрязал бюрото... :-D
svetliopi44 - Чирак...
:lol: ... със зегето ... то после слиза в мазето ... там пък каква работилница ще си спретна , ма да неговоря че все неми оставя време... иначе е доста голямо и има мегдан за присвояване около 10-12 м2 :shock: ще стане супер
asinka - специалист
Темата, която помня, че се заформи преди време, имаше много снимки и идеи, които сега липсват :?
Получило се е много свежо и изчистено! Със здраве да си я ползва юнакът :)
silllveto - Майсторица
Eee, Светли, най-накрая! Свежарско е станало! :-D Кажи за мазилката! :wink:
И обясни на чавето, че сега си има своя собствена, лична стая, неговото царство! :)
svetliopi44 - Чирак...
Абе ,уж вече спи в нея ... вече 2 нощи.
Първата нощ отидих да го проверя дали е заспал и като влизам ... нашия ококорил очи като чинии :lol: :lol: :lol:
Силве мазилките са ... основно Травертино романо и 2 вида креос ...
Както и очаквах ,фирмата за вратата не си изпълни обещанието ... ще видим до кога ще ме бавят и оправдават.
Тези щори много ме дразнят, но се оказа че почти нищо не става от това което аз исках за монтаж в нишата на самата дограма понеже нямало място.
Исках да сложим римски щори ,но дограмата нямаше да се отваря напълно ,понеже при набирането им горе се получава обем който ще пречи на отварянето на 90 г.

Тема "Детска стая" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: