• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
rockwall - майстор
може ли малко повече снимки ТОЧНО на къщата, че на линка има повече деца и кучета, отколкото къща :-D
Justy - майстор
Браво, Ани - личи си дизайнерът =D> Ти си напред с материала. Аз за това лято толкоз направих http://symac.dir.bg/_wm/gallery/?df=17
kokitu - специалист
къде да науча повече за термоблока и има ли в Русе къде да ги намеря :)
Justy - майстор
Пусни в Гугъл "термоблок" - всички наши производители имат сайтове. Ето докъде я докарах аз - остава да довърша оградата и зазимявам http://symac.dir.bg/_wm/gallery/?df=17& ... db02c14e00
mitaka_vk - специалист
Пробвай тук. Макар че аз нещо не съм впечатлен от нещата, толкова много бетон да се налее на къща не ми се струва добър вариант.
единак - специалист
Въпреки, че въобще не поддържам подобно строителство, искам да уточня, че това въобще не е начина, по който е изградена панелката.

"Всички панелки са изградени по подобен начин, с тая разлика, че стиропора е вътре в панела. Тук е отвън. Разликата не е особено голяма. Мое виждане."

Това изпълнение няма нищо общо с панелното.
rumeniak - специалист
Хей колеги аз пък ще се възползвам да си направя реклама. Доста дълго търсих варианти на тези термо блокове че накрая реших да стана представител. И станах. Пускам ви малко снимки на това което аз ще представлявам. С гордост мога да заявя че това което ви показвам е "мерцедеса" на тези строителни системи. За повече подробности пишете кой каво иска да знае, насреща съм.

Прикачен файл

DSC02854.jpg
Къща в рударци
DSC02854.jpg (109.83 KиБ) Видяна 8940 пъти

Прикачен файл

DSC02857.jpg
Пак къщата в рударци
DSC02857.jpg (104.71 KиБ) Видяна 8940 пъти

Прикачен файл

DSC01356.jpg
Строежа
DSC01356.jpg (138.71 KиБ) Видяна 8940 пъти
mitaka_vk - специалист
Напримеееееер цени :?
rumeniak - специалист
Цените са според проекта и според земята и т.н. но се движат около 280-300 евро на кв.м. застроена площ напълно завършена.
mitaka_vk - специалист
Тъй като не смятам за много практично цялата къща да е от бетон /повече ще ходи на някое противоатомно скривалище :-D / мен ме интересува единичната цена на блоковетеи окомплектовката им. Детайлите снощи ги разгледах и в общи линии ми е ясно за какво точно става въпрос вече. Затова искам цени на елементите за да мога да видя до каква степен е по изгодно или не.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13

Тема "Построяване на къща с термоблокове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: