Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
maroka - специалист
Хаха, с това ме развесели :) Знам, че ги можеш тия неща със снимките... и друг път съм виждал да ги правиш :)

Като каза, че си купувал материал от Бриколаж логично си помислих, че си го купувал специално за рамката. Затова ми се стори странно, че едната ламела е по-къса :)

Иначе по темата, точната цена на метална рамка с размер 160/200 е под 100 лв. Колегата сам може да прецени дали да си закупи, или да си прави.
lipeto - специалист
maroka написа:
Хаха, с това ме развесели :) Знам, че ги можеш тия неща със снимките... и друг път съм виждал да ги правиш :)

Като каза, че си купувал материал от Бриколаж логично си помислих, че си го купувал специално за рамката. Затова ми се стори странно, че едната ламела е по-къса :)

Иначе по темата, точната цена на метална рамка с размер 160/200 е под 100 лв. Колегата сам може да прецени дали да си закупи, или да си прави.
nqma metalna za tiq pari proverih
alsted - майстор
Много големи, но празни приказки! От години съм с даже неокантени дъски /и даже нерендосани!/. Върху тях някакво старо покривало. Отдушници матрака си има отстрани. Всеки сезон го обръщам. Проблеми нямам никакви. В крайна сметка едва ли някой мисли, че матрака е вечен :)
maroka - специалист
lipeto написа:
maroka написа:
Хаха, с това ме развесели :) Знам, че ги можеш тия неща със снимките... и друг път съм виждал да ги правиш :)

Като каза, че си купувал материал от Бриколаж логично си помислих, че си го купувал специално за рамката. Затова ми се стори странно, че едната ламела е по-къса :)

Иначе по темата, точната цена на метална рамка с размер 160/200 е под 100 лв. Колегата сам може да прецени дали да си закупи, или да си прави.
nqma metalna za tiq pari proverih
Важно е къде си проверил :)
Не искам да разводняваме темата, лично аз моята за толкова съм я взел. Побеже беше преди време попитах пак за цената, завишена е само с няколко лева. Ако не вярваш и ти трябва рамка...и на теб ще ти уредя :)
lipeto - специалист
maroka написа:
lipeto написа:
maroka написа:
Хаха, с това ме развесели :) Знам, че ги можеш тия неща със снимките... и друг път съм виждал да ги правиш :)

Като каза, че си купувал материал от Бриколаж логично си помислих, че си го купувал специално за рамката. Затова ми се стори странно, че едната ламела е по-къса :)

Иначе по темата, точната цена на метална рамка с размер 160/200 е под 100 лв. Колегата сам може да прецени дали да си закупи, или да си прави.
nqma metalna za tiq pari proverih
Важно е къде си проверил :)
Не искам да разводняваме темата, лично аз моята за толкова съм я взел. Побеже беше преди време попитах пак за цената, завишена е само с няколко лева. Ако не вярваш и ти трябва рамка...и на теб ще ти уредя :)
ами да ИСКAМ :) КАЖИ КАК И КЪДЕ :)
rendo - специалист
Подматрачната рамка трябва и да е гъфкава - много добре се пилучава от едно кофражно платно като се разреже на ламели - ем е здраво ем и еластично
maroka - специалист
ами да ИСКAМ КАЖИ КАК И КЪДЕ
Имаш ЛС :)
sasooooooooo - "специалист"
rendo написа:
Подматрачната рамка трябва и да е гъфкава - много добре се пилучава от едно кофражно платно като се разреже на ламели - ем е здраво ем и еластично
Моята наистина е направена от шперплат, както рамката, така и ламелите.
maroka - специалист
Бях обещал на автора да постна снимка, та ето я и нея :)

[/img]

За останалото сме се уточнили :)

Весели празници на всички :)

Прикачен файл

Ramka.JPG
Ramka.JPG (177.64 KиБ) Видяна 10900 пъти
academil - помощник
Това е едно по-различно решение.

Тема "Как да си направя подматрачна рамка???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: