• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 115
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
tedi1 - специалист
chavdata написа:
значи този проектор ми го дадоха от училище с уговорката че като има няква си там визитация да го върна да го отчетат и пак ще си го взема
А иначе става ли за тая работа ???? Малко ме дразни едно трептене ама разбрах как да го оправа :)
:lol: :lol: :lol: В училище не се прави визитация, най много някоя инвентаризация да направят, щото като се правят инвентаризации се отчитат инвентарите - кое къде е.
chavdata - напреднал
караи ся мн забелязваш не се сетих как му се викаше мерси се пак :)
Относно статията кога ще излезне новата част :) че нямам търпение да вида закакво става вапрос :) :?:
Justy - майстор
tedi1 написа:
chavdata написа:
значи този проектор ми го дадоха от училище с уговорката че като има няква си там визитация да го върна да го отчетат и пак ще си го взема
А иначе става ли за тая работа ???? Малко ме дразни едно трептене ама разбрах как да го оправа :)
:lol: :lol: :lol: В училище не се прави визитация, най много някоя инвентаризация да направят, щото като се правят инвентаризации се отчитат инвентарите - кое къде е.
Министър Вълчев постоянно прави визитации в училищата - лошо става, когато нареди да се направи инвентаризация :lol:
chavdata - напреднал
Браво на Алекс :) Искам да попитам с какъв проектор е и как ще отстрани лектире рептения които споменава че има защото и аз имам такъв проблем :sad: На мене утре ще ми донесът монитора същия като на видео клипчето от втората част е ямала за 150 лв. съм си го оговорил .Та утре ще видя дали и аз ще се справа с тази невероятна идея за видео стена :) като я зглобявам ще снимам и ще кача снимките тук надявам се да стане :) Чао за сега от мен утре ще ви пиша какво е станало стискаите палци :razz: :)
unicata - специалист
Привет и от мен, аз се взех един монитор, но той за съжаление не става за тая работа, оказа се че има една пларка от която излизат писти които са разположени тека, че да не може платката да застане отстрани на монитора а трябва да е зад панела, което обезсмисля работата, иначе монитора е 16" и държи спокоино 1280*1024.
Ето и снимка до къде стигнах преди да го събера наново.
Ако имате идея как да стане ще съм благодарен, иначе ще го продавам.
А някой знае ли кои модели стават за да не се получи пак така като с тоя.

Прикачен файл

IMG_0455-2.JPG
IMG_0455-2.JPG (124.92 KиБ) Видяна 12499 пъти
Последна промяна от unicata на ср мар 14, 2007 5:28 pm, променено общо 1 път.
unicata - специалист
ами тоя работи с фиксирана резолюция 1280*1024 взел съм го за 90 кинта и за толкова ще го дам.
Ето и две снимки
http://unicata.data.bg/monitor1.jpg
http://unicata.data.bg/Monitor2.jpg
chavdata - напреднал
Shte me izvinqvate che ne pisha na bg obache nqmam net unas i sam v club
vleznah da vi kaja che i az si napravih video stena i stana obache monitora mi e ibm i e 16 incha i ne se pobira cheliq i v slu4ai na tova neizliza si4ko na stenata kak da promena goleminata ??? ima v menuto na monitora Monitor Size obache ne sepromenq :( daite idei kak dastane po kasno shte mi kacha
i snimki che sega nemi davat tuk v cluba :( ina4e sam snimal podrobno si4ko i dr problem e 4e platkata stoi malko otstrani na Monitora i go zastapva
oba4e tq ne izliza na stenata :) chao zasega ot men a shqh da zabrava tozi monitor kadeto se prodava kolko incha e i kakva marka e ????
voxo - специалист
Аз имамсъщия проблем като chavdata , моля помогнете
masteradmin - майстор
Ами в статията съм написал 14 - 15 инча. Защо сте взели 16- ки ?
Извадки от статията:

"Имаме предвид стар 14" или 15" LCD монитор"
"Но внимавайте в желанието си да вземете монитор с по - голяма резолюция, да не вземете някой който няма да влезе в проектора."
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 115

Тема "Видео стена за 300лв възможно или не ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: