Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
KIBRIT - специалист
Проектирайте подреждането на жилището си!

Много приятна програма, с която можете да проектирате подреждането на своята стая или апартамент, а защо не и градинката или двора си.
Има и български език !

Изтегляне: http://www.download.bg/prg_view.php?id=14034
Изтегляне-директен линк: Room Arranger
Последна промяна от KIBRIT на съб мар 24, 2007 9:52 am, променено общо 5 пъти.
masteradmin - майстор
Програмата е невероятна, едва 700к (колкото половин снимка е), неизисква регистрация и на всичко отгоре има български език. Разучава се за 10 мин. Може да се променя размера на стаята, има библиотека с готови мебели (който могат да се променят). Всяка мебел е слой който може да се мести. Съветвам всички да си я качат. И като имат въпроси, да начертаят стаите или апартаментите с нея. МНОГО МНОГО ДОБРА
Ето линк и към нашия сървър Обзавеждане на стаи

Прикачен файл

staia1.jpg
staia1.jpg (52.76 KиБ) Видяна 38485 пъти
Стефан - майстор
Програмката е много елементарна, за забавление. Добра е за аранжиране само на една стая. Не дава възможност за поставяне на стени, с цел допълнително изграждане. На мен ми трябва нещо повече.
velsi - Почетен майстор
Better Homes & Gardens Interior Designer v.7.05 - Arenabg.com
Mo
Естествено, че има възможност за добавяне на стени :)
Ако имаш желание цял небостъргач можеш да си проектираш и после да го разгледаш 3D :) Стига да знаеш как :P
Вярно е, че е по- скоро за забавление, но за непрофесионалисти е прилично решение..
Здравейте първо искам да започна с поздравления за прекрасния сайт. Ето една програма която е доста лесна за работа, с нея си направих проект за кухнята.
http://www.download.bg/index.php?cls=pr ... &g=&order=
masteradmin - майстор
И аз я ползвам, но на мене ми е малко сложна. Но ако имам време ще я разуча. Ас съм с версия 4.5 има я кракната в датата.
entusiast - специалист
а някой може ли да ми предложи на каква програмка да си чертая и оразмерявам проекти на мебели, така както са рисувани скиците на кухни, антрета и т.н тук в сайта
и дано е нещо по-просто от АутоКад и АрхиКад, че с тях... ](*,)

искам да си проектирам антрето сам и после да се помъча да си го направя пак сам :)

всъщност съм виждал по нета и специализирани програми за проектиране на мебели - пресмятат материалите, автоматично оразмеряват и разкрояват плоскости за последващо рязане и т.н., дали по българското интернет пространство се намира нещо такова някъде? :roll:
Гост
За кухни ползвай Kitchen draw а за другите не мога да ти помогна
homealone - специалист
entusiast написа:
а някой може ли да ми предложи на каква програмка да си чертая и оразмерявам проекти на мебели... :roll:
corel draw може да свърши работа

Тема "Аранжирайте жилището си !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: