• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Мечтата на всяка домакиня
root666 - специалист
Да, аспиратора съм го купил вече, този от снимката е, Фабер с хип мотор. Сега отворих кашона и видях монтажната схема, даже има два начина по които може да се монтира.
miliad - майстор
Допълнителни съвети:
В ляво до съдомиялната задължително сложи страница от ПДЧ, за да я дистанцираш от стената.
В ъгъла долу в ляво от мех. за бутилки блендата трябва да е 5 см широка.
Като гледам чекмеджетата са не по широко от 45см, няма смисъл от твърдо дъно. Слагай фазер + обикновен водач, дъното се кове с винт за панта + шайба/има евтини от ламарина за капачки-100бр/1лв/-няма грешка като решение.
Ако се спреш на метабокстой, той вече си върви с твърдо дъно;+ е по лесното напасване на челото на чекмеджето.
root666 - специалист
А има ли някакви евтини панти за шкаф, които позволяват да се отваря нагоре вратата? Линк и цена ако някой е запознат, моля.
solo5 - майстор
пантите са стандартни като за шкафовете (цените им са от 46ст до 2-3лв за брой),
монтираш ги от горната страна,
но ти трябва и хидравлична ножица за повдигащи вратички
или някакъв амортисьор
Изображение
Изображение
Изображение
shadowman - майстор
Само не взимай от балкан-юг, преди два месеца взех около 20 бройки и до сега имам 5 чупени.
root666 - специалист
А тази хидравлична ножица или амортисьор колко струва? И от двете страни на вратичката ли трябва да се сложи?
root666 написа:
А тази хидравлична ножица или амортисьор колко струва? И от двете страни на вратичката ли трябва да се сложи?
Амортисьорите се намират за около 4-5лв. Според мен два по - слаби от двете страни.
shadowman - майстор
Максимум 20-пари за една ножица (по-добра), но всичко според размера на вратата, не ти препоръчвам амортисйори, аз не ги харесвам.
root666 - специалист
А знаете ли магазини за мебелни дръжки в Пловдив с богат избор и прилични цени?
тото - специалист
Виж зад Т-Маркет /ресторант Стадиона/, градинката, в партера на блока. Избор има, а дали цените те устройват, ще си прецениш сам. Наскоро открих, че дръжки продават и в офиса на Blanco /мивките/, в Капана. Цените са мн. добри, но беден избор. Можеш да провериш тук:
http://www.merit-bg.com/contacts.php
както и в магазините на Хефеле на Гладстон и до Бриколаж.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Направи си сам кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: