• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Мечтата на всяка домакиня
solo5 - майстор
и аз не видях нищо иначе Crawler Toolbar ми щеше да го блокира :?
sasooooooooo - "специалист"
:arrow:

Прикачен файл

aaaaaaaaa_resize.JPG
aaaaaaaaa_resize.JPG (137.43 KиБ) Видяна 7599 пъти
rum_sz - специалист
limp3r написа:
При мене е по този начин. Профила е подлепен със силикон и въпреки че постоянно има вода там, защото слагаме подносите зад смесителя да се отцеждат, вече 5-та година няма никакви проблеми. И изглежда по-стилно и изчистено. Тия големите не мога да ги гледам... Доста мислих с какво да ги заменя и беше голяма дилема дали ще издържи....радвам се че още държи :-D

Какво преставлява този профил,дай малко почвече инфо :)
pep - специалист
Ето подобна :
http://www.kentimpex.bg/catalog/cat.106/item.3844
мисля че имаше и по-тънки профили
root666 - специалист
Колеги, комина в който ще включвам аспиратора няма направена дупка. Смятам да очертая и с бормашината да разпробия в кръг а после с чука и секача(бетонни коминни тела са). Интересува ме след това каква конзолка да поставя, да влиза в нея въздуховода? Търсих по магазините, но всички ме гледат учудено. Може ли линкове със снимки и евентуално къде продават?
grammy - специалист
фи 120мм, без значение какъв материал, по железариите не може да няма варианти. :)

Прикачен файл

конзола.jpg
и това също става за целта
конзола.jpg (82.59 KиБ) Видяна 6976 пъти
limp3r - специалист
rum_sz написа:
limp3r написа:
При мене е по този начин. Профила е подлепен със силикон и въпреки че постоянно има вода там, защото слагаме подносите зад смесителя да се отцеждат, вече 5-та година няма никакви проблеми. И изглежда по-стилно и изчистено. Тия големите не мога да ги гледам... Доста мислих с какво да ги заменя и беше голяма дилема дали ще издържи....радвам се че още държи :-D

Какво преставлява този профил,дай малко почвече инфо :)
Обикновен алуминиев профил за 18мм плоскост. Не можах да намеря снимка да ти покажа. Не е от тези за набиване.
root666 - специалист
А как се казва на български бялата дупка за въздуховод на снимката, да знам как да я търся по магазините.
grammy - специалист
примерен превод на български - "фасонен отвор за комин, кръгъл 120мм" :lol:
vata - напреднал
Колега root666 аз искам да те питам на каква програма е правена визуализацията ти? :?
Иначе за чекмеджетата - корпуса на самото чекмедже е с 50мм по малко от лицето/челото/ !!! Аз лично слагам дъно от фазер за горните /малки / чекмеджета а долните с ПДЧ и то вътре между страниците! Това е моят начин ,ако мога с нещо друго да съм полезен питай !!! :-D :-D :-D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Направи си сам кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: