• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Мечтата на всяка домакиня
root666 - специалист
Да по два амортисьора на врата. Едната е 58х50, другата 78х50.
ZEDYCUS - майстор
root666
МнениеПуснато на: Чет Сеп 30, 2010 5:30 pm Заглавие:
Да по два амортисьора на врата. Едната е 58х50, другата 78х50.
Благодаря за инфото, колега. А амортисьорите каква марка са и от кой магазин в Пловдив ги взе. Поздрави.
Tisho - специалист
shadowman написа:
Под водобранната лайастна се събира най-много мизерия, но пък спира водата зад мивката. Със силикон става, но зависи дали всичко ляга както трябва, че понякога се заради крвиви стени/ъгли се получават големи фуги и ходи ги пълни, не че не става, но силикона събира мръсотия. Значи може да сложиш някаква лайстна като в баните само да намариш подходяща. Имак аз използвам тази (Сайтът е заразен и линкът бе изтрит).
Здравейте.За да не отварям нова тема ще попитам тук,възможно ли е вместо водобранна лайсна да се използва тази лента за баня, http://marmag.bg/bg/products/%D0%9B%D0% ... 322005010/.
SoWhat - специалист
Ако ти харесва как изглежда, може!
Освен това, тя е леко гумирана и ще поема по-лесно зацапванията и бързо ще се захаби.
Tisho - специалист
Точно за това,че ми изглежда по добре от другите лайсни искам да сложа такава лента,но не съм сигурен дали няма да пропусне вода от към гърба на плота.Имам още малко време за мислене.но за сега съм се засилил към нея.
casparcho - специалист
Е...чак толкова много вода няма де...но според мен водобранна лайсна задължително.
elby - специалист
чет авг 19, 2010 8:45 pmnivanov написа:
Аз лично чекмеджетата в нас си ги направих с такива: http://www.kentimpex.bg/images/obj/sketch/0630130_1.gif
Страниците са ти готови, слагаш само дъно, задна и предна стена :>
А ако чекмеджето е дълбоко 10 см, предната стена колко се прави ?
Последна промяна от elby на вт мар 12, 2019 4:44 pm, променено общо 1 път.
miliad - майстор
пон мар 11, 2019 4:42 pmelby написа:
чет авг 19, 2010 8:45 pmnivanov написа:
Аз лично чекмеджетата в нас си ги направих с такива: http://www.kentimpex.bg/images/obj/sketch/0630130_1.gif
Страниците са ти готови, слагаш само дъно, задна и предна стена :>
А ако чекмеджето е дълбото 10 см, предната стена колко се прави ?
Поне 14см.
nautilus33 - майстор
Един въпрос- има ли някакво правило на колко см минимум трябва да е плота на готварската печка(не за вграждане) от мивката, т.е. от коритото. Или където ще да е, че имам два варианта къде да е печката, като при едният е на по-голяма разстояние, но пък тръбата за абсорбатора трябва да мине през шкаф, за да я изкарам отвън, а при другия печката е на външна стена, което откъм абсорбатор е екстра. При втория вариант разстоенито между корито и плота на печката ще е около 60-70см. Ето и снимки:

Изображение

Изображение
Whiskey - специалист
Колеги, да използвам темата да попитам има ли някакъв специален чалъм при монтажа на окачвачите за релса на шкафовете от горния ред. Ясно е, че трябва да се пробие дупка през фазера, но как точно го правите? Имам да монтирам доста шкафчета и се чудя как да си улесня живота.
Отделно, тъй като всички шкафчета са ми на нут, ще трябва да се прерязва мястото, където минава релсата. Как става това изрязване?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Направи си сам кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: