• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
modddena
kak bihme mogli da podredim kuhnia i dnevna v pomeshtanie ot 10kv.m zaedno s terasata?
masteradmin - майстор
Поне кажете колко на колко е ? 2x5 или 3x3, какви са пропорциите.
modddena
[quote="modddena"]kak bihme mogli da podredim kuhnia i dnevna v pomeshtanie ot 10kv.m zaedno s terasata?razmerite nakuhniata sa 2.5 na 3,a na terasata sa 1 na 3
masteradmin - майстор
чесно казано трябваше да го начертаете и сканирате или снимате за да се добие подобра предства. Сега ще ви нахвърлям няколко идей въпреки че незнам къде е ВИК-то, вратата и кимина или вентилацията, но няма значение. Важни са идейте вив ще помислите за реализацията.
Последна промяна от masteradmin на пет яну 06, 2006 3:01 pm, променено общо 1 път.
Стефан - майстор
Моята кухня беше с размери 3,5/3,5.Поразкъртих "пистолет вратата",разширих малко/с 40 см/ терасата,остъклих и стана кухня - мечта!С нови размери 3,5/4,5 м
masteradmin - майстор
С 2 думи след като избиете прозорецът към терасата и изкъртите подпрозърчния зид, ще се получи помещение 3 на 3.5 като прозореца ще бъде на 3м стената. Ами като начало може да сложиш печката в единиа ъгъл до прозореца. Така може да си изведете сами комин на абсорбатора, а и няма да се опушва толкова ето ти една примерна снимка.

Прикачен файл

2_1.jpg
2_1.jpg (63.77 KиБ) Видяна 8112 пъти
Последна промяна от masteradmin на пет яну 06, 2006 3:54 pm, променено общо 1 път.
masteradmin - майстор
След това идва ред на мивката и след това на хладилника. От ергономична гледна точка е доказано, че това съкращава пътя ти. Вадиш нещо от хладилника, миеш, режеш и готвиш. И така след мивката и хладилника на същата стена може да сложиш малка библиотека за телевизора. И след това имаш само една мека мебел с ниска маса или кухненски ъгъл с кухненска маса и готово. Дано да съм ти бил от полза.(поне малко)
Последна промяна от masteradmin на пет яну 06, 2006 5:46 pm, променено общо 1 път.
masterdesign - напреднал
Здравейте и от мен. От размерите, които сте дали се опитах да напрвя скица - бихте ли ми казали дали някой от тези варианти е вашия, дали евентуално ще съберете терасата с кухнята, къде се намира ВиК-то и склонни ли сте да го преместите, за да знам какви решения ще са най-подходящи за вашия случай

Прикачен файл

скица.jpg
скица.jpg (39.54 KиБ) Видяна 8096 пъти
modddena
Da shte svarja kuhniata s terasata,ot variantite -C.A VIK e ot stranata na bratata!
Гост
[quote="modddena"]Da shte svarja kuhniata s terasata,ot variantite -B.A VIK e ot stranata na bratata![izviniavai za greshkata
  • 1
  • 2

Тема "da vkliuchim terasata v kuhniata" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: