Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Гост
Здравейте,аз днес открих този форум,но сьм много доволна че го има.Предстои ми ремонт.Очаквам сьвти:какво ще кажете за облепяне на секциите и леглото с фолио.Приемам всякакви сьвети и относно цвета на тапетите-да не са бели,защото сьм с камина и нали разбирате.Благодаря ви!
velsi - Почетен майстор
Добре е като идея но трябва да се направи прецизно. Виждал съм доста грозни изпълнения с фолио.
masteradmin - майстор
Доста съм лепил с фолио, виж тази статия :) Хладилник
Ако нещо не ти е ясно само питай.
соня
аз си облепих вратите с фолио и съм много доволна
стана много красиво
Гост
За всяко нещо си има пиниз- както казват хората.Съвсем случайно станах свидетел на залепването на фолио.Злобеех си от страни и си мислех - тези мацки доста ще се озорят докато залепят огромния надпис който бяха приготвили.Каква бе изненадата ми когато за по-малко от 5 мин.всичко беше залепено перфиктно и без въздух.Та как става - просто повърхността се намокря с вода която гони въздуха и по този начин фолиото идеално залепва без големи мъки от страна на майстора!
masteradmin - майстор
Това е само за рекламни табели, за врата не те съветвам.
velsi - Почетен майстор
Зависи от вратата. Аз съм го прилагал на входна метална врата. Никакви проблеми. Мисля, че ще стане и на боядисана и изшкурена (загладена) дървена врата стига да не се прекалява с мокренето.
Гост
Ако лепите фолиото на "мокро" към водата добавете няколко капки веро или друг подобен препарат. :lol:
a4o
Може да спиташ и с акрилна боя, аз боядисах една ракла и стана супер.
Razar
Аз бих заложил на естествен фурнир.. само че недостатъка е от към финансова гледна точка.. но иначе става много по приятно

Тема "помогнете...спешно!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: