• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
tottenham - специалист
Хора директните окачвачи с дюбел пирони ли ги закрепвате към тавана или с някакви анкерни ?
С дюбели.Аз разботя с един човек и досега само с шестици дюбели работим(6*60)
EDI - майстор
Не мисля, че дюбел-пирон ще ти свърши работа за монтаж на окачвач на тавана-има опасност от измъкване.Има дюбели за таванен монтаж, сложи или такива, или анкери.
хахахаха еди досега 3 години не съм чул някои да се е оплакъл пък ако искаш слагаи анкерни щом хората имат пари да дават за глупости.Не съм чул и видял дюбел 6-ца в бетон да изпусне!!!
EDI - майстор
Говоря за дюбел-пирон, какъвто беше въпроса.Има разлика между дюбел и дюбел-пирон.Аз пък съм виждал откачени окачвачи, не е приятна гледка.Ако нещо ще се прави, да се прави като хората.
tottenham - специалист
Само да допълна, че тавана ми е от бетон и няма замаска (като някои по стари панелни строителства) и от тук мога ли да използвам дюбел пирони 6*40 или да не рискувам, а да си взема 6*60?
тонито - специалист
Не се заблуждавайте момчета.На таван винаги се слагат метални дюбели.

Прикачен файл

A(179).jpg
A(179).jpg (11.72 KиБ) Видяна 19298 пъти
fenko666 - напреднал
:lol: :lol: :lol: :lol: ако е за таван използвай метални дюбели :? честно казано отдавна работя с тях но не знам как се водят по номенклатура :-D нали знаеш носят ти ги а ти само ги монтираш :lol: :lol: :lol: :lol: ако не бързаш много утре ще ги видя а и снимка може да кача :cool:
fenko666 - напреднал
А някои ме е изпреварил , НО Е ПРАВ НА ТАВАН ВИНАГИ МЕТАЛНИ ДЮБЕЛИ
tottenham - специалист
благодаря Ви много за коректните отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "директни окачвачи" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: