Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
djuji
Здравейте,
И на мен както на доста хора тукми предстои ремонт. Спалнята ми трябва да се превърне в детска, половината от която ще е кът за новородено. Та за целта искам да сложа детски тапети върху латекса който е в момента. Възможно ли е и ако не, каква е процедурата за да стане. Благодаря .

Прикачен файл

IMG_0021.JPG
тук се вижда част от стената
IMG_0021.JPG (158.82 KиБ) Видяна 4918 пъти
masteradmin - майстор
Няма проблем. Просто разреждаш лепилото и го правиш на грунд - минаваш стените с него преди да лепнеш тапетите.
Видя ли Галериите с детските стаи ?
djuji
Галериите ги разгледах, има доста интересни идеи. Лошото при мен е, че няма кой да ми ги направи. Обаждах се в една фирма но цените на такива детски бяха от 900лв. нагоре(и то много по-прост модел от този). Това ми идва в повече, като се има в предвид, че другата половина от стаята ще е обзаведена за бебе и ще ми глътне още толкова. А и за нещо като преградна стена между двете трябва да се мисли.....

Прикачен файл

dstaia1-8.jpg
това примерно много ми хареса
dstaia1-8.jpg (35.81 KиБ) Видяна 4890 пъти
Стефан - майстор
Това ми говори за оная приказка за братята, дето викали: НЕВОЛЬООООООО!!!!

Затова има движение Направи си сам
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:14 am, променено общо 1 път.
masteradmin - майстор
Да имах страшни снимки с дюс стени и след това шаблони с животни.
djuji
Става и с шаблони както казвате, на мен не ми пречи.Дайте да видя за какво става въпрос.
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:14 am, променено общо 1 път.
При нас в хола бяха тапети върху латек - пълна трагедия - всяка зима падаха тапетите :)))) слагам стълбата и пак лепя ( мъж ми се отказа, че не ги е искал ) Е вече ги махнахме тая пролет и сме с латекс ;)
dildes - специалист
И аз гласувам за латекса с две ръце :supz: . Ако те притеснява, че децата ще цапат, сложи си от по-скъпите латекси /като Levis например/. Аз откакто си сложих в КУХНЯТА се родих, като изсъхне той става като блажна боя. Може да се мие с парцал, като не пада боята. Освен това виждам, че по прозореца има конденз, нали се сещаш как ще цъфнат тапетите от влагата /освен ако не ги залепиш с С200 :lol: /. Този латекс покрива много добре, например, ако отдолу стената ти е ярко червена :shock: , ако искаш да я боядисаш бяла е нужно да минеш само една ръка и червеното изчезва безследно :wink: . Успех!

Тема "върху латекс-тапети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: