Нека намерим най-тънките цени.
zinaida - напреднал
Иде реч за Пловдив. В момента сме на фаза алуминиеви радиатори - в Алати цената за глидер -35 см е 16.32 ,а за 50 см -17.60, 60 см - 18.95 . За същите размери цените в Практикер са с около 3 лева на глидер по-високи. Ако някой знае къде в Пловдив могат да се намерят по -тънки цени да свирка, понеже така обяснено 2-3 лева са нищо ама за 3-4 радиатора това са около 1000 лева :shocked: тъй че..........
Гост
Знам едно магазинче в подножието на един блок като тръгнеш от СБА към малкото колело на панаира преди малкото колето има една бензиностанция май беше на петрол точно след нея завиваш на дясно и магазина е пред теб
дано съм го обяснил добре
jorko74
наистина там са най-добрите цени
Гост
И на мен ми се видеха скъпи и за това си взех панелни /на половина на алуминиевите/ :-D
Гост
idi v magazina v ulicata zad magazin Neva,da vidi6 za kakvostava vapos
jordanil - специалист
аз си купувах на ниска цена от тук:
тръгваш посока АГ клиниката,/новата/ и последната пресечка преси нея в дясно-има автосервиз и склад за радиатори.//там имаше някъде "дом на майстора" ли нещо такова /Фирмата е ЕРАТО
цената е 19 лв глидер,но 10 см!!!а не стандатните 8см...
zinaida - напреднал
Благодаря Ви на всички за отговорите
jordanil написа:
аз си купувах на ниска цена от тук:
тръгваш посока АГ клиниката,/новата/ и последната пресечка преси нея в дясно-има автосервиз и склад за радиатори.//там имаше някъде "дом на майстора" ли нещо такова /Фирмата е ЕРАТО
цената е 19 лв глидер,но 10 см!!!а не стандатните 8см...
Ще ми обясниш ли по-подробно къде е тази АГ клиника , понеже не я знам :?
zinaida - напреднал
Anonymous написа:
Знам едно магазинче в подножието на един блок като тръгнеш от СБА към малкото колело на панаира преди малкото колето има една бензиностанция май беше на петрол точно след нея завиваш на дясно и магазина е пред теб
дано съм го обяснил добре
А СБА къде е ? :?
jordanil - специалист
улицата е "Пещерско шосе",малко преди 'УМБАЛ СВЕТИ ГЕОРГИ'ВМИ ХИРУРГИИ е магазина--както казах по-горе!
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=0f294 ... D1%C5&num=

Тема "алуминиеви радиатори" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: