• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
iavor - специалист
И къщичката и кучето вече са на по две години.

Прикачен файл

IMGP0003.jpg
VLADO66 - майстор
С фотошоп ли е увеличавана тази къща :?
iavor - специалист
Не съм я увеличавал. Просто снимката си е така а и кучето беше още малко. Размерите са 90х90х90 см.Като я правих някъде бях чел,че кучето трябва да заема 1/3 от нея.
inspo - майстор
Владо как ще объркаш това кутре с двегодишна овчарка ? :)

И на мен отначало ми се стори странно като я гледах одеве, но като видях физиономийката на малчугана и ми стана ясно, че снимката е стара.
iavor - специалист
Грешката е моя за което се извинявам. Трябваше да напиша,че снимката ОТ ПРЕДИ две години.
ArturDent - Почти Безобиден
iavor написа:
Не съм я увеличавал. Просто снимката си е така а и кучето беше още малко. Размерите са 90х90х90 см.Като я правих някъде бях чел,че кучето трябва да заема 1/3 от нея.
Моята е с основа 120х80 (европалет), височина до покрива - 1м.
Височина до билото ? - Скатовете на покрива се свързват под 135 градуса, който иска да смята.

Греди за корпуса - 12х10, 10х10, 8х12... абе к'вото беше останало от покрива на къщата.
enviro - специалист
Колегата с първата къща интересува ме тъй като правя такава и OCB то искам да му сложа покрая навсякъде силикон тъй като не е отрязано както трябва дали може и също относно лака и грунда вътре трябва ли да се грундира и лакира или не?
profesionalist_wood - майстор
Аз пък съм направил къщичката от стар пчелен кошер. Просто е перфектен
enviro - специалист
Колеги трябва ли да се лакира къщурката отвътре или не говоря за дъното и стените? Мисля утре да я обърна на една страна и поне отдолу да грундирам но ми е интересно вътре тъй като гледам колегата на който е темата не е грундирал и лакирвал вътре? Много ми е спешно :?
ArturDent - Почти Безобиден
Кучето така или иначе ще я утърка - няма смисъл
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Къща за куче собствено производство" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: