• 1
  • 2
Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
Стефко - специалист
Може, може. :lol: Я качи тъщата на покрива да видиш дали ще падне? :?
jekasus - майстор
Стефко написа:
Може, може. :lol: Я качи тъщата на покрива да видиш дали ще падне? :?
Ще има 10 дупки на тавана :lol:
kolev_k - специалист
Явно магнита на говорителя е много як и го държи за ламарината.На моя като си ми е в джоба му залепват стотинки,гайки,шайби и др. :-D
Монтажник - специалист
Да Ви дам един жокер, който да използвате в случай, че Ви спрат без колан: Подминавате ги максимално разтояние и след като фуражката дойде при Вас и Ви пита за колана просто отстоявате тезата, че сте били с колан но тъй като автомобила е в покой сте го свалили. :supz:
ESPACE - майстор
Да бе, да. Те двама са те видели, ти ще се правиш на интересен. Ако те почнат по пълна проверка сам ще им викаш, че си бил без колан. :)
geordgeo - специалист
Вчера нямах късмет с кафето в колата - не стига, че едвам намерих откъде да го взема (капанче по път), ами при влизане в колата го оставих "само" за секунда на покрива, та да вкарам една чанта първо и си тръгнах като пич без него, изключих, че изобщо го е имало. Е, 200 метра по-надолу по пътя на един завой се лисна върху джама на вратата зад мен, добре, че после и дъжд ме валя, та поизми помията... За завиждане са колегите, дето карат по 20 км без такива проблеми с джаджи по покривите :-D
nikolovvd - майстор
Така е било писано да стане! Я си представи, че е някакво гадно кафе и те разреди. Къде ще търсиш да изпуснеш адреналина? :lol:
kartechar - специалист
Сега виждам темата, та да споделя и аз. Преди почти 20 години имах мобифон Нокиа. Веднъж отидох да си прострелвам карабината. Колата я използвах за опора. Преди да започна прострелката си поставих мобифона на тавана заедно с някаква дребна монета, с която въртях настройките на оптиката. След като приключих, прибрах карабината и патроните, но съм забравил Нокиата и монетата. Тръгнах и бях изминал около 3-4 км, когато ми се наложи да спра (не рязко). При спирането една монета се плъзна по предното стъкло и спря върху перото на чистачката. Не ми се слизаше, ама викам: я да взема да я прибера. При излизането ми от колата видях мобифона, возещ се върху покрива. Добре, че се полакомих за дребната монета :-D , та спасих скъпия за времето си мобифон :supz: !
bulhomes2 - майстор
Абе той и този, заради когото беше темата не е много лек - http://www.gsmarena.com/acer_dx900-2718.php
Аз все още се чудя как е възможно това. На манастира не съм слизал, но пред мототехниката със сигурност слизах. Верно, че след мототехниката се подхлъзнах на един плексиглас и доста неприятно се контузих, ма чак толкова да не съм погледнал... Макар, че и тоя бая време кара с телефон на покрива
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vDhGVIX2Zx0[/youtube]
  • 1
  • 2

Тема "Карах над 20 км с GSM-ма на тавана на колата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: