• 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 32
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
forski - специалист
В село Сенник, по-принцип до сега за три години не съм имал абсолютно никакви проблеми но предпочитам да се подсигуря превантивно :pal: :barb:
Който не е канен моля, просто да не идва :-D
rorik - специалист
Някой ще сподели ли на лични някои идеи за нестандартни катинари, моля?
hidrazin - майстор
Стандартни или не всички се махат много лесно.
:partyman:
rorik - специалист
hidrazin написа:
Стандартни или не всички се махат много лесно.
:partyman:
Еее трябва ми да ги забавя поне с нещо.Поне влизането да е с взлом , после да ги забавя с още нещо и така...
Може ли да се оставим ей така безнадеждно и да си събуем гащите :butthead: ?
hidrazin - майстор
Така е. Не трябва да се оставят. Помисли за нещо като аларма. Ако не знаят че има в повечето случаи
се махат.
:partyman:
VLADO66 - майстор
Много тача и от доста години ползвам безпроблемно едни руски катинари представляващи чугунен куб с прорез където се вкарват ушите на това което искаш да заключиш.
rorik - специалист
VLADO66 написа:
Много тача и от доста години ползвам безпроблемно едни руски катинари представляващи чугунен куб с прорез където се вкарват ушите на това което искаш да заключиш.
От къде ги купи , има ли ги някъде?
Уф, аларми , пищялки , каквото се сети човек , ама са нагли . То и трябва като пищи алармата да има човек да звънне на полицията . Ще го мисля. Ама като първа стъпка забавяне с такъв катинар.После малко газ да станат шумни. После някой комшия да звъни на полицията и знам ли после какво още.Мотиките ще ми вземат, керемидите ще ми свалят, ... .
VLADO66 - майстор
Трябва да ги има по по-заредените железарии ,струват между 20 и 30лв.
kuger - майстор
Прикачен файл:
20120805_131946 (816 x 612).jpg
Това са част от моите устройства за забавяне на "мераклии". Това от дясно е много старо руско, много е кораво, другото е мое производство, който иска да се пробва да го реже :-D, опъва се на шведски лист ножовка. .Имам и още едно мое пр/во с друг вид секрет. Правени са от много гадна стомана.
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 32

Тема "Съвети за опазване на жилището от крадци" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: