• 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 32
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
rorik - специалист
Тези устройства , определено ще предизвикат взлом и ще оборват полицията, че обира не е с взлом.
VLADO66 - майстор
Два такива катинара съм сложил на едни метални дворни порти без надзор.За 5г. да не чуе Господ бяха отскубнали халките на щифтовете и имаше следи от човъркане по корпуса и това е,а вратите са апетитни(с много джелезо).
piron45 - майстор
VLADO66 написа:
Два такива катинара съм сложил на едни метални дворни порти без надзор.За 5г. да не чуе Господ бяха отскубнали халките на щифтовете и имаше следи от човъркане по корпуса и това е,а вратите са апетитни(с много джелезо).
Аз пък винаги на външни оградни врати заварявам по едно парче желязо на 2см над пантите. Така вратата може да се движи за да се смазват пантите, но неможе да се извади. Единствения начин е с флекс.
VLADO66 - майстор
Това съм го направил естествено,иначе вратите да са отлетяли до сега.
housedoktor - майстор
Тези руските катинари наистина са много корави .Аз също ги ползвам

Прикачен файл

DSCI0162.JPG
ebahti - майстор
housedoktor написа:
Тези руските катинари наистина са много корави .Аз също ги ползвам
Те тая врата ще я отнесат барабар с катинара ,бре........ :-D
housedoktor - майстор
Ааа бахти:))не подценявай старото мат'рял :lol: пък и съм и "говорил" на вратата-през стената ще е по-лесно
Andri01 - майстор
housedoktor написа:
Ааа бахти:))не подценявай старото мат'рял :lol: пък и съм и "говорил" на вратата-през стената ще е по-лесно
Имаше един руски филм:"Берегись автомобиля" - та вдигнаха целия гараж с кран и гепиха една волга :). Абе,нещо нарочено за крадене,само със сопа, бренеке и Шаро се опазва от циганите.Всичко друго е само...забавяне/за съжаление/.Има и друг вариант,но там може да се намеси ...съда! Пускаш оголени жици с ток ,от вътрешната страна на вратата.От вън слагаш една табела"Не влизай,опасно за живота"!Е,манго не знае да чете или не и обръща внимание,но...ти си го предупредил!! Пред закона си чист!!
Стефко - специалист
Andri01 написа:

Има и друг вариант,но там може да се намеси ...съда! Пускаш оголени жици с ток ,от вътрешната страна на вратата.От вън слагаш една табела"Не влизай,опасно за живота"!Е,манго не знае да чете или не и обръща внимание,но...ти си го предупредил!! Пред закона си чист!!
Чист, ама не съвсем.

Мен, като ме обраха, идват ченгетата, и казват: Тук няма следи и отпечатъци. Без даже да са направили опит да търсят отпечатъци. На моя въпрос дали може да заложа мой капан, отговора беше НЕ. Може да са помислили, че има пожар, да са разбили вратата, и..... Подсъдимия съм аз.
За всички е ясно, че крадците дават половината на ченгетата. И родната полиция ГИ пази.

Решението е само едно. Чакаш крадците, вкарваш ги вътре, питаш ги какво им харесва, и им го даваш. Предварително обаче си заложил ексрлозив с дистанционно. И когато си предават частта от откраднатото, бум.... С един куршум, два заека.

Друго спасение няма.
rorik - специалист
Защо си мислиш , че като ги бумнеш дистанционно няма да се видиш в съда?
Мисля си че като започнеш да се оплакваш от ченгетата че не си вършат работата , тогава могат да се размърдат. Щото пуста мотика много им е тежка и на ченгетата и на манголците.
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 32

Тема "Съвети за опазване на жилището от крадци" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: