Всички въпроси за вилата.
themask - специалист
Здравейте,

Налага ми се да сменя покрива на вилата, а с него и прозореца (или по-скоро капандурата), през който се излиза на покрива. Спрял съм се на Велукс. Притесненията ми са свързани с качествения монтаж.
Та, въпросът ми е следния - може ли някой, който си е слагал такъв прозорец и е доволен от фирмата, която го е монтирала, да сподели :)
Благодаря!
stiv1961 - майстор
Хубави прозорци, ама зависи кой ги монтира...... има една фирма, която монтира качествено ама ти е малко далеч :-D
Spassow_lbg - специалист
има си упътване за монтаж-можеш да го изтеглиш и от сайта-няма какво да сбъркаш и не е трудно
themask - специалист
Spassow_lbg написа:
има си упътване за монтаж-можеш да го изтеглиш и от сайта-няма какво да сбъркаш и не е трудно
Да, знам, но при положение, че го сложа сам, ще важи ли гаранцията?
VLADO66 - майстор
Може да разшириш номенклатурата с Roto
nikolson - майстор
VLADO66 написа:
Може да разшириш номенклатурата с Roto
+1 за ROTO.Вносител беше фирма от Русе.Поставих два прозореца на къщата на дъщеря ми през 2009г.Никакви ядове.
http://roto.hit.bg/
themask - специалист
Благодаря за съветите дотук, но някой все пак може ли да отговори на въпроса, който зададох :)
stiv1961 - майстор
А ти каза ли от къде си? Аз писах- Велукс е една система, а фирмите за монтаж са сигурно хиляда. Хайде да изкараме вълшебната лампа........... софиянци :evil:
VLADO66 - майстор
За Рото в София ще потърся.
Вадим Владимиров - специалист
themask написа:
Благодаря за съветите дотук, но някой все пак може ли да отговори на въпроса, който зададох :)
Прозореца, за който говориш идва готов сглобен, с всичките му обшивки. Друг е въпроса дали можеш да завиеш 4 винта! А още по-важно, дали ще си наредиш керемидите правилно.

Тема "Покривен прозорец" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: