Всички въпроси за вилата.
romanpm - майстор
Аз съм си сложил прозореца дето го правих от стомана , алуминиева ламарина и стъклопакет , монтиран е върху бетонен покрив и вече 6г. нямам проблеми :-D доволен съм от фирмата
masterval - майстор
Вносителите на прозорци Факро казаха, че гаранцията на прозореца си я имаш, но за монтажът - не, ако си го сложиш сам. Факро са в Лозенец, близо до японския.
VLADO66 - майстор
masterval написа:
Вносителите на прозорци Факро казаха, че гаранцията на прозореца си я имаш, но за монтажът - не, ако си го сложиш сам. Факро са в Лозенец, близо до японския.
Нортоп
themask - специалист
stiv1961 написа:
А ти каза ли от къде си? Аз писах- Велукс е една система, а фирмите за монтаж са сигурно хиляда. Хайде да изкараме вълшебната лампа........... софиянци :evil:
Изкарай каквото сметнеш за необходимо. Ако нямаш какво смислено да кажеш недей да пълниш темата с глупости. Писа единствено следното:
stiv1961 написа:
Хубави прозорци, ама зависи кой ги монтира...... има една фирма, която монтира качествено ама ти е малко далеч :-D
И ако обичаш си спестявай географските определения... провинциалист [-X
stiv1961 - майстор
Мога да те светна, че една от дейностите на фирмата е монтаж на прозорци и врати и за това писах, че си ми малко далечко :) Значи съм познал, че си ,, софиянец" :-D На Марс също има фирми за монтаж на прозорци тип ,,Велукс"- ако ти е близо потърси ги в Гугъл :-D
Ша та светна още малко/ защото съм провинциалист/ :-D
http://www.velux.bg/private/installtion ... of_windows
Вадим Владимиров - специалист
Малко да съживим темата, стига да не е късно!
Прикачен файл:
SAM_0431.jpg
Прикачен файл:
SAM_0432.jpg
Прикачен файл:
SAM_0434.jpg
SAM_0434.jpg (92.1 KиБ) Видяна 6986 пъти
Прикачен файл:
SAM_0438.jpg
SAM_0438.jpg (71.41 KиБ) Видяна 6986 пъти
Прикачен файл:
SAM_0440.jpg
SAM_0440.jpg (75.67 KиБ) Видяна 6986 пъти
Вадим Владимиров - специалист
Прикачен файл:
SAM_0441.jpg
SAM_0441.jpg (68.78 KиБ) Видяна 6985 пъти
Прикачен файл:
SAM_0442.jpg
SAM_0442.jpg (74.39 KиБ) Видяна 6985 пъти
themask - специалист
Хубави и подробни снимки си направил, браво.

Аз се отказах от прозорец по ред причини. Минимизирах отворите по покрива до един комин. Няма да гледам звездите, докато съм във ваната.. поне не тези над мен :)

Безаварийно да го ползваш твоя :)
Вадим Владимиров - специалист
Живот и здраве на и моя покрив ще си сложа. :wink:

Тема "Покривен прозорец" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: