• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 15
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
iordigd - напреднал
Благодаря ви за коментарите! Преди тях вече бях монтирал моноблока. Пльоснах го директно на пода под ъгъл в кюшето. :-D
Питах ви защото наклона в банята е доста голям и се притеснявах да не се получи някакъв функционален проблем. Вече няма мърдане. :-D
Виждал съм хоризонтално нивелирани моноблокове и мога да ви кажа, че бяха много страшна гледка. По-ниския край беше доизграден и изглеждаше много грозно. Затова моя го поставих директно на пода. Повдигнах го само около три милиметра в по-ниския край.
Тани - модератор
Добре, че нямаш душкабина в такъв случай!!!
iordigd - напреднал
:-D Няма кой да чисти такива съоражения! :-D
iordigd - напреднал
Обещах малко снимки от банята.
Все още няма аксесоари и остава да направя един шкаф под мивката.

Прикачен файл

12012013474.jpg

Прикачен файл

25122012473.jpg

Прикачен файл

25122012452.jpg

Прикачен файл

25122012450.jpg

Прикачен файл

25122012441.jpg
Тани - модератор
ebahti написа:
Уао,първите 2 клипчета са интересни...за пръв път виждам.За добра и права основа са излишни ако имаш"око и ръка"...ама за по голям пълнеж са добри щото ще пречат на плочката да сляга,абе ако видя някаъде да се продават-ще си купя :?
Май та изпреварих :-D Ето с какво се върнах преди малко, без да съм имал намерение да си купувам.
Прикачен файл:
P1500422.JPG
Прикачен файл:
P1500425.JPG
Прикачен файл:
P1500441.JPG
Кръстчето е 1мм. и не може да влезне във фугата.
ebahti - майстор
Бравос,кви пари са ? =D>
Тани - модератор
EDI написа:
Никъде не съм виждал да се продава системката от първото клипче, въпреки, че е изключително проста и като гледам принципа ефективна.Трябват ти малко клинове, които купуваш веднъж и после само пластмасовите дистанционери.За това нещо според мен има много пазар, ако се внесе или произвежда.
Явно само в нашия форум мислим така, защото след като гледах преди време кофата в комплект с всичко от снимките на цена 138 лв. , но питах и колко струва после консуматива, днес ми направиха оферта, на която не можах да устоя, за да ги оттърва от единствената кофа. Нямало да предлагат повече.Явно никой дори не и е обръщал внимание и надали са знаели какво е това.
ebahti - майстор
Дзначи си си купил скъпи клинчета....... :?
Тани - модератор
Цената си ме устройва. Консуматива после мога да поръчам по Интернет, ако остана доволен.
jekasus - майстор
ebahti написа:
Дзначи си си купил скъпи клинчета....... :?
Те клещите са скъпото в този комплект.
Тани написа:
Цената си ме устройва. Консуматива после мога да поръчам по Интернет, ако остана доволен.
Цените на консумативите и по-нататъшни отзиви от тези неща в залата.
Някъде в руските намерих руския аналог, видя ми се по-евтин - отивам пак да ги търся.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 15

Тема "Методи за полагане на плочки в баня - 2 част" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: