Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
vpeychev - помощник
От Баухаус - 130лв. имаха няколко цвята. Там е най ниската цена. Имат и по-къса пързалка на по-ниска цена. Това е информация от миналата пролет, но мисля че и сега ги има.
cybersas - специалист
Благодаря ти, изглежда приемливо. На 202ра? Нали така - баухаус - не баумакс?

Така и така съм почнал да ти досаждам, та конструкцията на пързалката е височка - как хвана гредите долу - с бетонни стъпки ли или как?
vpeychev - помощник
Не ми досаждаш въобще. Баухаус на 202ра преди централни гробища. В началото мислех да правя бетонни стъпки, но после видях че имам П образен винкел. Нарязах парчета по 80см., и ги набих в земята с един много сериозен чук :) Оставих да стърчат по 15см, пробих дупки и захванах гредите с по един винт на всяка планка. Стана супер здраво.
cybersas - специалист
Много ти благодаря за инфото - при мен е само 30 см почва и отдолу е трошляк - заравнен е терена и няма да стане с винкел (няма да мога да го набия - под трошляка има стара сграда - бетони - ужас; щеше да е по-елегантно и лесно, но...), но ще си налея петички, които ще покрия с пръст и трева - да не се виждат. Ще покажа резултата - март- април :)

Благодаря отново.
genkogenev - специалист
Как се радвам на такива хора . Браво !
Svetoslavoff1 - майстор
Пейчев, адмирации и от мен за направеното!
Дай малко снимки отблизо и малко технологични подробности, че и на мен ми предстои изработка на нещо подобно.
marmoz - специалист
Благородно ти завиждам за градинката =D> Супер е станало,а и сам си си го направил ,кеф голям :)
vpeychev - помощник
Благодаря за хубавите думи. Ето малко снимки отблизо. Общо взето нищо специално като изработка, малко планки, болтове и пирони. Пода на който е хваната пързалката, както и стълбата до нея съм ги хванал с планки и това позволява, след време много лесно да се вдигнат малко нагоре и пързалката да стане по стръмна.

Прикачен файл

DSC_0001.jpg

Прикачен файл

DSC_0005.jpg

Прикачен файл

DSC_0002.jpg

Прикачен файл

DSC_0003.jpg

Прикачен файл

DSC_0004.jpg
colyo - специалист
Страхотно си се справил. Много ми се иска и аз да направя къщичка на двора за дечурлигата, ама пусто все или нямам време или EVN ми изяде заделените парички. Това лято смятам да се развихря, пък ако ще и с материали втора употреба.
Още веднъж поздравления за мераклийската работа.
dream1984 - напреднал
vpeychev написа:
Благодаря за хубавите думи. Ето малко снимки отблизо. Общо взето нищо специално като изработка, малко планки, болтове и пирони. Пода на който е хваната пързалката, както и стълбата до нея съм ги хванал с планки и това позволява, след време много лесно да се вдигнат малко нагоре и пързалката да стане по стръмна.

strahotna ploshtadka
mojesh li da mi kajesh kolko pari tiizlezna lulkata s pyrzalkata?

Тема "Пързалка, люлка и малко оформяне на двора." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: