• 1
  • 2
Връзката между 2 свята
toni_g79 - специалист
Дайте идея за под на училище(за коридорите става дума),който в момента е дюшеме,но май искат да се сменя.Под дюшемето предполагам е замаска някаква 100 годишна!!Някакви идеи :?
ebahti - майстор
Навсякъде по болници и училища слагат ефтин гранитогрес.
toni_g79 - специалист
Да неби да се пързаля зимата, де да знам :? Че пумпалите са 1-3 клас :) :)
VLADO66 - майстор
toni_g79 написа:
Да неби да се пързаля зимата, де да знам :? Че пумпалите са 1-3 клас :) :)
Е ти няма да взимаш полиран че ще те бият.За навън има антислип,ама много трудно се поддържа.
petkomz - специалист
Мозайка. Доказано като здравина през годините, ама вече не е модерна и е по-трудна за изпълнение.
ebahti - майстор
То гланциран ефтин - май ,нема .Последно ми бяха докарали турски 33/33, по добър е от КАИския. А мозайката е по добра ама излиза по скъпо - трудоемка е .
toni_g79 - специалист
VLADO66 написа:
toni_g79 написа:
Да неби да се пързаля зимата, де да знам :? Че пумпалите са 1-3 клас :) :)
Е ти няма да взимаш полиран че ще те бият.За навън има антислип,ама много трудно се поддържа.
Като ме гледаш колко разбирам,нали не си мислиш,че аз ще го правя :yawinkle: По-скоро ме питаха за идея някаква.А аз се надявам да си работя по моята си част :wink:
toni_g79 - специалист
Благодаря ви за идеите.А тези ПВЦ настилки дали са скъпи?В сащ на всякъде ги слагат.
VLADO66 - майстор
toni_g79 написа:
Благодаря ви за идеите.А тези ПВЦ настилки дали са скъпи?В сащ на всякъде ги слагат.
Истинските са по скъпи от евтиния гранитогрес плюс това се прави саморазливна замаска,също и лепилата са скъпи.
toni_g79 - специалист
Ясно,гранитогес ще да е предложението ми :partyman: А ако е криво отдолу ще трябва ли да се прави замазка :-D
  • 1
  • 2

Тема "Какъв под за училище?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: