• 1
  • 2
Връзката между 2 свята
torbalan - Дървен философ
Ако целта е да е евтино - евтин гранитогрес...
Аз обаче бих ремонтирал дюшамето... По-готино е :)
VLADO66 - майстор
toni_g79 написа:
Ясно,гранитогес ще да е предложението ми :partyman: А ако е криво отдолу ще трябва ли да се прави замазка :-D
Ти видял ли си какво има отдолу :? .Разкови и виж-възможно е въобще да няма замазка и става оле мале.
genkogenev - специалист
Само за идея : Провери за стандарти каква насрилка трябва да бъде в училищна сграда и т.н. Със сигурност има стандарт . Може да е от 70 -та година и ако няма изменение си е действащ отвсякъде . Не се знае какви времена идат , кой ще плаща и т.н .
Просто съвет . :!:
5kof - специалист
Ако няма ограничение във финикийските знаци може да погледнете корковия ламинат. Има видове за обществени сгради, който е с повишена износоустойчивост. Много е красив, топъл (собствен опит), но е цифра.
schuldiner - майстор
Преди доста години и на мен ми искаха подобно предложение, ама за детска градина. Изискването за коридорите беше да са "устойчиви на дезинфекционни разтвори и удобни за лесно почистване". За стените помня, че трябваше да са мат, но за подовете май не важеше.
Избираха между мозайка, теракотени плочки и саморазливна епоксидна. Спряха се на - изненада! - мозайка... Аз ако трябваше да избирам (като баланс кое колко струва и каква работа върши) същото щях да избера.
  • 1
  • 2

Тема "Какъв под за училище?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: