• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 19
Всички имаме коли, нали ?
VLADO66 - майстор
По принцип няма производител на коли който да препоръчва добавки за масла с които да се повиши ресурса на двигателя и трансмисията, сещайте се защо :wink:
Pinto - специалист
Някакви мнения за масло "Comma". Става въпрос за полусинтетика 10W40. Казват, че е правено в английска рафинерия и не ми се вярва на такава малко известна фирма в България да има ментета. Цената им е доста добра, остава да видим какво е качеството.
Pinto - специалист
Явно неизвестна в България марка. Пък може и тотално неизвестна да е.
batkotony - специалист
Pinto написа:
Явно неизвестна в България марка. Пък може и тотално неизвестна да е.
Имам много добри впечатления от цялата серия на маслото на тази фирма (почти цялата де :) ).Ползвам го от около две години и не мога да кажа нито една лоша дума за него.Сипвал съм го на коли с доста изчерпан ресурс и не се забелязва повишен разход или шумове,при изтакане е с нормален вискозитет за отработено масло,не прави нагар по мотора...Абе с други думи си става,това е... :)
zmiori - специалист
А аз ползвам ментета защото нямат ментета. И на двете си коли слагам тия от Кауфланд на едната" червено" на другата "синьо".
За цвета на тубата говоря. Никакви грижи, връткам им по 10 000 км. И на комшията да ги сипва на глиганите да си трепят крастата.
Ще сменям маслото на Берлингото.Какво масло ще ми предложите ?
Chefo77 - майстор
Нани написа:
Ще сменям маслото на Берлингото.Какво масло ще ми предложите ?
Ситроен обича Тотал :)
VLADO66 - майстор
Chefo77 написа:
Нани написа:
Ще сменям маслото на Берлингото.Какво масло ще ми предложите ?
Ситроен обича Тотал :)
Или Elf :) -нали са си французки.
Карам с тотал,но чувам не добри отзиви за Румънския ? Как да го разпозная ?
kir40 - напреднал
Ако имате нужда от моторни масла и искате качество на добри цени посетете нашия сайт http://www.masla-roto.com/
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 19

Тема "Маслата- кое, какво, как да изберем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: