Проявете вашата изобретателност.
Krass - майстор
Месото задължително от тъща :devil:
iivanov - майстор
Krass написа:
Месото задължително от тъща :devil:
Krass,ти да не си зет под чехъл,бе?На няколко пъти засичам подобни изказвания. :-D
Krass - майстор
:lol: В интерес на истината имам страхотна тъща, която си живее на вилата и само ни пълни кошничките. Но по презумция е нормално човек да си мрази началника, тъщата, комшията и т.н. :partyman: за тъщите.
vvg - специалист
Моят стар хладилник е Зил,който работи безотказно от85 и дьното му НЕ Е ОТ ПЛАСТМАСА!И за сведение,стьрготините се поставят в някакьв сьд,а не на дьното на пушилнята.Хай наздраве :drinkers:
nikolaytatarov - специалист
Ако не се лъжа твоят зил е метален и от вътре и изолация от минерална вата. :)
vvg - специалист
Че е метален,метален е,каква е изолацията-не зная.... :?
Bojidar_Donev - специалист
Смело прави помпа за велосипед ! Помпа гумите без проблем :) Един съсед си е направил и аз си помпам гумите редовно супер е :lol:
zmiori - специалист
Аз ползвам такъв от повече от 4-5 години. И на входа и на изхода съм сложил по едно филтърче за гориво /бензин/ по 2-3 лева. Тоя на входа да не влиза прахоляк и да прецака компресорчето а тоя на изхода да спре евентуално проникване на масло с гумите или там каквото помпаш.
kristi78 - специалист
виждам че темата е стара но да задам един въпрос интересуваме на какъв принцип работят хладилните чанти на ток. :)
въпроса ми може да е малко странен
Andri01 - майстор
kristi78 написа:
виждам че темата е стара но да задам един въпрос интересуваме на какъв принцип работят хладилните чанти на ток. :)
въпроса ми може да е малко странен
Предимно с нагреватели и газ/амоняк,не пропан-бутан/.Едно време,първите хладилници "Мраз" 80л. бяха такива-с амоняк и нагревател. вече има хладилни чанти и с компресорен агрегат.
Последна промяна от Andri01 на съб юни 01, 2013 5:22 pm, променено общо 1 път.

Тема "Стар хладилник" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: