• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
now
Искам да попитам за вашето мнение относно хладилници с марката либхер.Колебая се между тях и горение.Изискването ми за хладилника е, разбира се освен основните неща които се гледат в такъв случай, също така да е и тих. Много държа на това!!В характеристиките на либхер пише ниво на шума средно 40дб, това не е ли множко :? . Моля, споделете вашето мнение. Какво знаете също така за мотора на тези хладилници, здрави ли са? И имат ли добър сервиз в БГ? За горение чета само хубави неща, но нещо май дават често грешка в електрониката и нямат добър сервиз. Ще ви бъда благодарна да споделите вашето мнение и опит с тези марки :) Благодаря ви :)
romanpm - майстор
Извинявам се , но ще пиша за LG ! Имаме го от 7 г. саморазмразяващ , сух , отзад кондензатора е една педа със собствено принудително охлаждане пълно електронно управление на температурата и икономичен режим /ваканция/ !
Всичко това в комплект със тиха работа не знам точно колко са децибелите , но е безпроблемен до сега / да чукна.../ , само почистване ! :)
zvetomil - специалист
GORENJE са много яка марка ,ако не са ги покитаичили през последната година гласувам за тях
Тани - модератор
Либхер е Мерцедеса на хладилниците!
Johny - майстор
zvetomil написа:
GORENJE са много яка марка ,ако не са ги покитаичили през последната година гласувам за тях
Имат само един голям недостаък: Водата от размразяването се събира в един плстмасов съд в/у компресора. Идеята е от топлото водата да се изпари след време. Обаче идва понякога момент, когато тази вода е в повече и тече по плочките в кухнята/след това подхлъзване и куп неприятности/. На всичко отгоре след време съдчето се разпада и идва ред на тавички и всякакви рационализации. Преди година си купих нов "GORENJE", но и при него, за съжаление, нещата са същите, както и при по-старите модели, независимо че струваше над 1000 лв. Каня се да пиша до завода.
desss - специалист
Johny написа:
zvetomil написа:
GORENJE са много яка марка ,ако не са ги покитаичили през последната година гласувам за тях
Имат само един голям недостаък: Водата от размразяването се събира в един плстмасов съд в/у компресора. Идеята е от топлото водата да се изпари след време. Обаче идва понякога момент, когато тази вода е в повече и тече по плочките в кухнята/след това подхлъзване и куп неприятности/. На всичко отгоре след време съдчето се разпада и идва ред на тавички и всякакви рационализации. Преди година си купих нов "GORENJE", но и при него, за съжаление, нещата са същите, както и при по-старите модели, независимо че струваше над 1000 лв. Каня се да пиша до завода.
ами затова си купувайте хладилници с NO FROST система. нямате тавичка, не тече, не размразявате, чиста работа. и аз от години имам LG, за което писа romanpm, много съм доволна. сега си купих един двуметров самсунг, но пак с ноу фрост система.
romanpm - майстор
desss Написа нямате тавичка
Мм , има тавичка ! :? И това че пише No frost съвсем не значи че не трупа лед и не се саморазмразява веднъж на денонощието ! :-D
desss - специалист
romanpm написа:
desss Написа нямате тавичка
Мм , има тавичка ! :? И това че пише No frost съвсем не значи че не трупа лед и не се саморазмразява веднъж на денонощието ! :-D
абе може и да има тавичка, ама друго имах предвид, ти са що са заяждаш :-D
romanpm - майстор
Извинявай нямах това предвид , а да стане ясно че и хладилника No frost трупа лед , но не се вижда къде , и отзад има доста за почистване от време на време ! :? :)
astor - специалист
Аз преди около година купих един libher и не съм доволен от него.Първо на ми харесва като разпределение и е малко по-шумен от колкото би трябвало. След това се наложи да купя още един хладилник и взех Gorenje. От него съм по-доволен, не знам дали защото е в апартамен-а и там е по шумно, но не го чувам толкова колкото Libhera, които е в къща на село. Относно компресорите имало два вида и било какъвто ти се падне. Така ми казаха в магазина. Имало различни партиди, които били с различни компресори. Мисля, че Danfos е една много добра марка за компресори и Gorenjeto e с такъв. От LIBHERA изтече една вода на паркета скоро, която се наложи да попивам. С Gorejento още не съм имал този проблем. Двата хладилника са по 1,5м с горна камера и не им помня модела. Цената им е нещо от сорта на 500-600лв, ако не се лъжа. Успех и късмет ти пожелавам.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "хладилници liebherr??" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: