• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
petar2kolev - специалист
Здравейте. Взех си едно WV beta в работата да свири, но след един час работа спира. След включване веднага след това пак работи известно време, но спира този път само звука, а дисплея работи. Включил съм само +,- и колоните. Иначе на схемата отзад има още един + в едно триъгълниче там + не съм включвал. Как мога да го подкарам нормално? Благодаря на всички отговорили.
stoian64 - специалист
Захрани и втория (+) .
hidrazin - майстор
stoian64 написа:
Захрани и втория (+) .
И какви ще стане? Сигурно ще свири два часа преди да спре? Ми така де - с един плюс свири час, с два плюса трябва да свири два часа. :)
Прикачен файл:
pinouts.jpg
:partyman:
petar2kolev - специалист
Излезе още един странен проблем. Вързах двата + са и заработи. Само да поясня, че ползвам импулсно захранване от комп. Има ли възможност да му пречи импулсното по някакъв начин, защото като поработи известно време изчезва радиостанцията и колкото и да търся се чува само шум, все едно няма никакво излъчване.
petar2kolev - специалист
Къде мога да търся повредата, доколкото мога де, ако не успея здраве да е. :-D
pipilica - майстор
Пусни радиото на акумолатор или траф+грец+голям кондер и виж да ще има проблем щото това захранване от РС може да ти върти номер.
Втория + обикновенно е вързан директно към акумолатора и е да не си забравя настройките радиото, твоя може и за друго да е.
petar2kolev - специалист
Ще сложа един як траф както казваш и ще пиша дали бачка. Иначе втори + съм сложил където трябва, защото ако го няма се изключва само.
stoian64 - специалист
hidrazin написа:
stoian64 написа:
Захрани и втория (+) .
И какви ще стане? Сигурно ще свири два часа преди да спре? Ми така де - с един плюс свири час, с два плюса трябва да свири два часа. :)
Прикачен файл:
pinouts.jpg
:partyman:
Е,умното си е умно. =D>
  • 1
  • 2

Тема "Радио WV beta работи час и спира." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: