• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Работа с гипскартон за напреднали.
Takezo Sensey - модератор
karadjov фабрично огънато ЦД ли се търси ? Щот' такова тука май няма.Извивките и дъгите се правят по един друг начин... :idea:
:razz:
karadjov - напреднал
Не,направено с прерязвания.Интересува ме как се прави,всичко подробно не искам някой купол да се срине.Проблемът ми е в CD-то не сам виждал как става номера.Моля драсни два реда каква е тая говорилня за която говорят.
radoraev - специалист
karadjov написа:
Не,направено с прерязвания.Интересува ме как се прави,всичко подробно не искам някой купол да се срине.Проблемът ми е в CD-то не сам виждал как става номера.Моля драсни два реда каква е тая говорилня за която говорят.
Колега-погледни имаше някъде една моя тема---обяснение в рисунки и чертежи----------------за куполи не ти трябват СД-та
Успех
karadjov - напреднал
Г-н Раев,разгледах много ваши мнения,теми и други но не открих това което търся.Смятам,че момчетата са ви перфектни от това което видях =D>.Моля изпратете ми точно къде се намира тази тема!От снимките на masteradmin аз виждам CD профили.Благодаря ти предварително.
leonardo_vd - модератор
Takezo Sensey написа:
karadjov фабрично огънато ЦД ли се търси ? Щот' такова тука май няма.Извивките и дъгите се правят по един друг начин... :idea:
:razz:
Виждал съм в завода на Кнауф във Видин такова огънато ЦД, но само една бройка, която незнайно как е попаднала тук.
Spokoiniq - майстор
Моля ви , дайте идея как е спретната тая конструкция.Интересува ме вариант, в който да направя дъговиден таван под скатен покрив.Пердпочитам да е с шумопоглъщащи растерни панели, но Т-тата не знам има ли шанс да се извият.Иначе перфориран ГК не съм сигурен че ще се огъне добре.Идеи?

Прикачен файл

MrPizza.jpg
MrPizza.jpg (141.37 KиБ) Видяна 16088 пъти
radoraev - специалист
karadjov написа:
Г-н Раев,разгледах много ваши мнения,теми и други но не открих това което търся.Смятам,че момчетата са ви перфектни от това което видях =D>.Моля изпратете ми точно къде се намира тази тема!От снимките на masteradmin аз виждам CD профили.Благодаря ти предварително.
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=5034

Успех и питайте ако има нещо-с радост бих помогнал!
karadjov - напреднал
Радо,благодаря запомоща.Там намерих доста интересни неща,които могат да ми помогнат в бъдеще.Има някои работи от купола,които не са ми ясни.Ще те помоля в бъдеще ако правиш купол да му щракнеш конструкципята,ако е възможно.Както и колегите не се притесняваите работа има за всички,както каза LEONARDO.Колеги нека си помагаме взаимно,а не да се караме по форомите.
tarlyo - специалист
Малко offtopic
Баси инструментите имат тия. С кеф да работиш.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Огъване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: