Според мене е усвояване на терасата със запазване на съществуващото положение. Вата, картон, шпакловка, боя и готово. Много по-лесно отколкото рязане на железа, събаряне, зидане и после пак гореизброеното. Аз не бих го направил така, но явно върши работа щом не е изолиран случай. Естетиката няма да коментираме... 
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
velsi
- Почетен майстор
1239 мнения в "Вижте и се посмейте. МАЙСТОРИ - МЕНТЕ !"
smlxl
- специалист
- Мнения: 177
Пичове, скоро се е нанесла съседката но предстои да се запознаем и лично
. Ако ме викне да пием по една Нова Бразилия ще гледам да ви разкрия и отвътре как изглеждат нещата, че мога само да гадая 
И оставете тия неща за колко е евтино. Помислете за два варианта - силна градушка е първото, което ми хрумва. Какво ще правим тогава ако някоя от ''стените'' не устои на стихията. Вариант Б е малко по-рядко срещан но не и невероятен. Същия вход, даже същия етаж беше обект на бомбена атака срещу един от обитателите преди 8 години. Нали се сещате къде им бяха половината прозорци на комшиите след като гръмна бомбата. Панелите даже още си стоят разместени... Та ей такива неща се чудя не се ли е замисляла госпожата като са се разбирали с майсторите какви ще ги вършат.
И оставете тия неща за колко е евтино. Помислете за два варианта - силна градушка е първото, което ми хрумва. Какво ще правим тогава ако някоя от ''стените'' не устои на стихията. Вариант Б е малко по-рядко срещан но не и невероятен. Същия вход, даже същия етаж беше обект на бомбена атака срещу един от обитателите преди 8 години. Нали се сещате къде им бяха половината прозорци на комшиите след като гръмна бомбата. Панелите даже още си стоят разместени... Та ей такива неща се чудя не се ли е замисляла госпожата като са се разбирали с майсторите какви ще ги вършат.
fox_vt
- майстор
- Мнения: 3640
Има и положителна страна в тая къща никога по никакъв повод няма да се карат камо ли да се разделят-при едно силно затръшване на вратата освен напускане на половинката ще напусне и кухнята
Интересно обаче щом скоро се е нанесла съседката виж имай отговорноста да я уведомиш да не кове гвоздеи или дюбели по стената в кухнята да не стане сакактлък 
stiv1961
- майстор
- Мнения: 5124
Теди написа:Сифон в кухнята, мечта на всяка домакиня. След готвене направо лисва една кофа вода и воалла.На село едната ни стая е всекидневна с обособен бокс- мивка, печка, микровълнова и т.н. Та на времето пода на бокса беше с мозайка и по средата сифон а всекидневната с дюшеме. Преди 3-4 години сменихме дюшемето с ламинат а в бокса гранитогрес. Лепейки гранитогреса направо елиминирахме сифона и като дойде майка ми-![]()
lov
- майстор
- Мнения: 6263
И аз съм със сифон в кухнята. Какви мъки бяха докато успях да го вържа към канализацията. А причини няколко. както писа колегата съдомиална и пералня, Знаеш ли колко пъти са ми се праскали маркучите и тем подобни аварии преди. То нали знаеш кога го имаш може и да не ти дотрябва но си имах едно на ум от преди да си сложа регулатор на налягането.
А и кога се наложи наистина можеш много добре да си измиеш кухнята. Все пак е помещение в което чистотата е от значение.
А и кога се наложи наистина можеш много добре да си измиеш кухнята. Все пак е помещение в което чистотата е от значение.
Тема "Вижте и се посмейте. МАЙСТОРИ - МЕНТЕ !" | Включи се в дискусията:
Сподели форума:
Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:
Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:
Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?
- Преустройство, ремонт и реновиране
- ↳ Вашите ремонти
- ↳ Кухня
- ↳ Баня
- ↳ Дневна
- ↳ Спалня
- ↳ Детска
- ↳ Градина
- ↳ Коридор
- ↳ Тераса и балкон
- Направи сам
- ↳ Направи сам
- ↳ Ремонтирай сам
- ↳ Къде е по-евтино?
- ↳ Дърводелство
- ↳ Ел. инструменти
- ↳ Металообработване
- ↳ Конкурс "Направи сам 2012"
- Строителство
- ↳ Всичко за вилата
- ↳ Къщи
- ↳ Саниране
- ↳ Хидроизолация
- ↳ Пасивни и нискоенергийни сгради
- Сухо строителство
- ↳ Окачени тавани
- ↳ Преградни стени и предстенни обшивки
- ↳ Сухи и повдигнати подове
- ↳ Декоративни елементи - колони, трегери, сводове и др.
- ↳ Всичко за гипскартона и гипсфазера
- Въпроси и Отговори
- ↳ Полезни съвети
- ↳ Автомобили
- ↳ Партньори
- ↳ Боядисване и Декориране
- ↳ Вентилация, климатици и термопомпи
- ↳ Водоснабдяване и канализация.
- ↳ Всичко за ремонта
- ↳ Електротехника
- ↳ Отопление
- ↳ Газификация
- ↳ Електроника и Схеми
- ↳ Газобетон
- ↳ От всичко по малко
- ↳ Компютри и периферия
- ↳ Уеб дизайн, PHP, MySQL, JavaScript, HTML..
- ↳ Мобилни устройства, GSM-и
- ↳ Нека се запознаем
- ↳ Recycle Bin
- Статии
- ↳ Практични решения
- ↳ Качване на снимки
- ↳ Какви статии искате?
- ↳ Готварство, туршии и зимнина
- ↳ Отмора и шеги
- ↳ От нищо нещо
- ↳ Не е за вярване
- ↳ Литература
- ↳ Връзки към Интересни сайтове
- Магазин
- ↳ Препоръки и Мнения за он-лайн магазина
- ↳ Крадeни инструменти !!!



