Нека намерим най-тънките цени.
teon - специалист
gibson58 написа:
А реално 125 по-голяма и тежка ли е от 115 или само в диска е разликата.Без диск еднакви ли са ,от един и същ модел?
...при някой марки са еднакви...
resistbody - майстор
Да използвам темата на колегата и да питам и аз, тъй като съм се насочил към "среден" шлайф т.е. 125-ца
Имам една 115-ка на скил, доста съм доволен от нея, но при по дебели профили си е тегаво.
Трябва ми машина която да държи на жалнатско ползване, макар и рядко. Колебая се между райдера който един колега е показал на предната странница, т.к. може да се ползва с една ръка(макар че рядко се налага) или 125-ца от Lidl(когато го пуснат пак) или машина 2-ра употреба от битака.
Та какво ви е мнението за споменатите модели.
П.С. Знам че има тема за Lidl-ски инструменти, но е огромна и ще го намеря мнения догодина.
gibson58 - специалист
На каква цена си го гледал лидълския?
resistbody - майстор
gibson58 написа:
На каква цена си го гледал лидълския?
Хич незнам какви пари е бил, а и няма как да проверя, но ако е към 100-то със сигурност няма да е той.
gibson58 - специалист
Гледам се продава един rtrmax 115 с контрол на оборотите за 50-60 кинта.Ама не знам като фирма какви са. http://img06.prodavalnik.com/images_pro ... 00x600.jpg
a3ot - напреднал
Аз съм са Скил, имам такъв и съм доволен.. за размера на диска.. 125.., а можеш да му слагаш и 115.
gibson58 - специалист
За skill съм чувал че са добри,но и цената май им е по височка?
kol4ooo - напреднал
взимаи budget 900 W перфектен е и е много рздражлив
VLADO66 - майстор
Хайде и аз да предложа нещо което си заслужава парите http://fearbg.com/index.php?go=products ... 6&view=407
gibson58 - специалист
За момента съм се спрял на budget 900 W . Тъкмо се чудех дали тия ferm са читави и колегата го каза :).

Тема "Препоръка за ъглошлайф 115/125 мм" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: