• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
Тани - модератор
Това имах предвид де! Не всички картинки са .jpg :wink: Просто те допълних :partyman:
boltik - специалист
Тани написа:

Код: Избери всички

http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/bwy1380179742v.jpg
С този става със сигурност :wink:
Ами да,получи се от първият път.Благодаря на всички за указаната помощ.
hidrazin - майстор
Да, ама не. От ден-два не мога да качвам снимки. Примерно снимка 68k и формат .JPG ??? Примерно тази и то от два компа на различни места:

Изображение

Иначе не е проблем и през другаде, ма е много тегаво и не е сигурно.
:partyman:
EDI - майстор
Влез в потребителския си панел, отиди на файлове и изтрий някои от качените от теб снимки.Вчера и аз бях така и се чудих 10 минути какво става ама се усетих.
stiv1961 - майстор
Вчера като качвах последното мезе и при мен се получи същото/ ега ти съвпадението/ :) Файл 500 КБ го намалих на 100 и същия надпис. И аз като ЕДИ се сетих и изтрих 5 стр. с файлове, остават още 17 стр. :)
EDI - майстор
Аз махнах само първите по време и то не всички, да си освободя малко място.Сега поне няма да се чудя, защо не ми приема снимките. :lol:
hidrazin - майстор
Ооо... То и аз прегледах голяма част от тях и премахнах тези, които сметнах че са си свършили работата и няма да има нужда от тях. Има обаче такива, за които реших че е добре да оставя.
Само на разбрах stiv1961 защо е имал 22 страници? Вероятно са били голямо количество и малки по размер. При мен излязоха само четири страници и само от началото на 2013 до сега.
:partyman:
stiv1961 - майстор
hidrazin написа:
Само на разбрах stiv1961 защо е имал 22 страници? Вероятно са били голямо количество и малки по размер. При мен излязоха само четири страници и само от началото на 2013 до сега.
:partyman:
О, моите са откакто съм се регистрирал, и не са останали 17 ами 20 стр. :) Това вино и мезе правят чудеса :-D
gibined - напреднал
Последна промяна от gibined на пет яну 10, 2014 8:57 pm, променено общо 2 пъти.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Тема "Качване на снимки - нагледно" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: