• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.

На какво място да проведем срещата?

50%
1. В заведение с обслужващ персонал/кръчма/.
13
50%
2. На място/бунгала, хижа/, където сами да се обслужваме и кой каквото донесе.
13

Общо гласове: 26

pipilica - майстор
Да на срещата сигурно ще е весело но според мен да се направи една анкета за избор на място.
Johny - майстор
Много обичам готова софра и готова жена. На младини ми харесваше повече сам да преследвам дивеча :-D, ама пусти мързел, вече ми харесва всичко на готово :lol: .
Имаме два варианта за сега, което е добре/повече от един/. Който има впечатления за място или желание и възможности за мероприятието, моля да предложи.
profesionalist_wood - майстор
Няма да участвам. Имам си проблеми с здравето. Успех на всички познати и непознати :partyman:
bulhomes2 - майстор
Анкета за мястото на срещата.
viewtopic.php?f=45&t=46489
shotik - майстор
В случай ,че аз или някой друг иска /има възможност/ само за един ден да дойде ,как ще се процедира ?
bulhomes2 - майстор
Както и предния път - в петъка бяхме 7-8 човека, другите дойдоха в събота.
Johny - майстор
Tук липсва един глас. В другата тема/ viewtopic.php?f=40&t=46489 / са 13 гласа, а тук са 12. Човече, дай си гласът :) .
pipilica - майстор
Кога се планира срещата, че нещо не разбрах точно.
Johny - майстор
Аз мисля че 17.05 е добра дата, че да починем малко от 1-во майските празници. Който иска да предлага друга дата. Ако трябва, ще ги включим в анкетата.
alsted - майстор
Johny написа:
Tук липсва един глас. В другата тема/ viewtopic.php?f=40&t=46489 / са 13 гласа, а тук са 12. Човече, дай си гласът :) .
Аз съм за точка 3 - все едно ми е, но като няма такава :) Като гледам - и още един глас не достига ... дали и той не споделя отсъствието на т.3 :wink:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Време е за среща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: