Нека намерим най-тънките цени.
brum - майстор
Търся къде да ида да гледам за капкови маркучи в София. Търся някакъв магазин в който с това се занимават - да могат да ме посъветват и да ми продадат нещата на нормална цена.

Благодаря :) .
mitko64 - майстор
Моите маркучи, конектори и другите аксесоари ги купихме с жена ми от Би Ел Агро на бул. Никола Мушанов откъм OMW бензиностанцията. Жена ми прави ценовото проучване по интернет, та не гарантирам дали е най- евтиното, но колкото до обслужването, консултанта им си разбира от работата.
shotik - майстор
Преди година или две имаше подобна тема,тогава някой беше писал за магазин за такива работи,намиращ се на шосето за Драгалевци ,до магазин Фантастико,в дясно по посока на движението от Околовръстото шосе нагоре.
VLADO66 - майстор
shotik написа:
Преди година или две имаше подобна тема,тогава някой беше писал за магазин за такива работи,намиращ се на шосето за Драгалевци ,до магазин Фантастико,в дясно по посока на движението от Околовръстото шосе нагоре.
Вече не съществува този магазин.
brum - майстор
Потвърждавам, че са читави откъм отношение с клиентите. Поговорихме си, разказаха ми разни работи, препоръчаха ми решение което ми допадна.

Нещата които предлагат не изглеждат на външен вид като Гардена, ама би трябвало да вършат работа. А цените са доста приемливи :) .
vlax - майстор
mitko64 написа:
Моите маркучи, конектори и другите аксесоари ги купихме с жена ми от Би Ел Агро на бул. Никола Мушанов откъм OMW бензиностанцията. Жена ми прави ценовото проучване по интернет, та не гарантирам дали е най- евтиното, но колкото до обслужването, консултанта им си разбира от работата.
Може ли да пуснеш снимка на фактурата или стоковата разписка с цените на материалите, които си купил.
brum - майстор
Мога да напиша някой от цените просто :) :
  • капкоотделите са по 16ст
  • щуцера за маркуч към 1/2 резба е 28ст
  • тръбата за монтажа на капкоотделителите е 36ст/м
  • тройника за тръбата е 32ст
  • коляното за тръбата е 29ст
  • тапа за тръбата е 9ст
Цените са с ДДС.
Направих си регистрация специално за да подкрепя препоръката към Би Ел Агро - коректни и сериозни професионалисти независимо дали ще изграждам напоителна система за ниви или балкона ми - отделят ти време, чертаят схеми, обясняват, консултират, помагат при покупката на части (имат ги в изобилие). Знам ги от времето когатао бяха на никола мушанов до Овча Купел, сега обаче са се преместили на НОВ АДРЕС В СОФИЯ

Адрес: гр. София 1700, ул. „Симеоновско шосе” № 36 Б (улица 455-та).

Препоръчвам ги!

Тема "Читав магазин за капкови маркучи в София?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: