Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
etconev - специалист
Здравейте, моля да ми препоръчате качествени свредла за метал. Омръзна ми да си купувам свредла и да не мога една дзупка да пробия. Подледно си купих на Бош -4,6,8 мм. Резултата беше плачевен. С 6-та пробих две дупки в една ламарина, неръждавейка, и спря да пробива, с 8-та пробих 6 дупки в един винкел и тя спря след това, 4-та все още се държи, пробил съм 15-на дупки с нея. Та, след и като на Бош на се им хубави свредлата се чудя вече какви да си взема, че да разчитам на качество и продължителна работа.
anabolicbeast - специалист
viewtopic.php?f=54&t=47362 - Тук има това, онова! :)
lyubohar - майстор
Неръждавейките съсипват обикновените свредла.
etconev - специалист
Мерси, много полезен линк, явно ще се дават повече пари, но поне се надявам да си реша проблема с постоянното купуване на свредла.
nikolson - майстор
Преди два месеца купих от кобалтовите свредла на Тиволи, дето ги продава онзи човек от Русе. Оказаха се много добри.
etconev - специалист
гледах я обявята, и аз смятам да си купя от него, а и не са високи цените
filmatoplo - майстор
Дайте линк към тези кобалтови свредла . :? :)
nikolson - майстор
Вторият линк е на въпросния човек, но аз взех http://olx.bg/svredla-za-metalinox-tivo ... -i48345301 Вече ползвах някои, много ги харесах. Добро заточване, никакво биене, бързо пробива.
filmatoplo - майстор
Пише че са с някакво титаниево покритие , това не значи кобалт :? , гледал съм с очите си как тъп винтоверт 14 волта пробива 4 мм винкел с 8 мм свредло и то директно без предварително разпробиване с 4 мм свредло както правя аз сега с уж хубави свредла които продават .За по сигурно ще питам човека който пробиваше с винтоверта от къде ги купува и ще ви кажа . :)

Тема "Качествени свредла за метал" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: