• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
iivanov - майстор
Искам да пазарувам от тамошен сайт , ама не знам , как става. :?
lov - майстор
Покажи сайта де.
На мен ми се счупи кристалната топка на хидразина му свърши шарения боб, а врачките и баячките излязоха в отпуск. :?
thinkpad - майстор
jekasus написа:
Ой, когда был последний раз в России, там цены пиздец...
А дюнер-кебап какъв правят в Московия....
Преди 3-4 години бях там. Цените бяха що-годе нормални в провинцията. Москва не я коментирам. Там 3 кюфтета на скара с няколко филии хляб са 100лв. Дюнери не знам, ама ядох пица на едно място в Москва и не ми хареса. Някаква дървена. Не съм случил на пица сигурно. Иначе цигарите евтини. Ама не пуша, така че ми е все едно. То иначе Москва не ми е по джоба. Един от най-скъпите градове в света.
lov - майстор
Дигаш телефона и звъниш на място и питаш имали някакъв начин за плащане с банков превод или те каквото знаят. Но всичко зависи дали ще попаднеш там на човек. Защото по същия начин колега си достави части за ловна пушка. Пратиха му ги по пощата с наложен платеж. Има и куриерски фирми които вършат същата услуга.
Chefo77 - майстор
thinkpad написа:
jekasus написа:
Ой, когда был последний раз в России, там цены пиздец...
А дюнер-кебап какъв правят в Московия....
Преди 3-4 години бях там. Цените бяха що-годе нормални в провинцията. Москва не я коментирам. Там 3 кюфтета на скара с няколко филии хляб са 100лв. Дюнери не знам, ама ядох пица на едно място в Москва и не ми хареса. Някаква дървена. Не съм случил на пица сигурно. Иначе цигарите евтини. Ама не пуша, така че ми е все едно. То иначе Москва не ми е по джоба. Един от най-скъпите градове в света.
Не можах да разбера къде ми изчезна мнението, но ще попитам пак: Ти да не си вечерял в Кремъл, на една маса с Путин? Какви 100 лева те гонят за 3 кюфтета и няколко филии хляб?
Вадим Владимиров - специалист
Те, модераторите, и руски "знаят". Четат и не разбират. Затова трият наред.
thinkpad - майстор
Chefo77 написа:
[Не можах да разбера къде ми изчезна мнението, но ще попитам пак:
Ам, Чефо, не ме ме предразполагаш да ти дам отговор, с този назидателен тон. Ама ако не вярваш, че съм бил там, да ти снимам страниците от червеният паспорт
Leon - специалист
thinkpad написа:
[.... да ти снимам страниците от червеният паспорт
Там пише ли - 3 кифтета - 100лв.?
Chefo77 - майстор
Тинки, писал ли съм някъде, че не вярвам, че си бил там?
Kokar - специалист
Наистина не разбрах, защо е изтрит линка с мотоблока, при положение, че във форума има линкове към къде ли не.

Защото е в Русия ли?
  • 1
  • 2

Тема "От Русия , с любоФ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: