• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
fox_vt - майстор
Демек тия с нелицензиран уиндоус няма да могат да говорят със тия със лицензиран такъв :lol:
gogyto - специалист
lov написа:
Сега всичките дати по някои форуми на постовете ми излизат като скайп номера с иконката му от пред.
При първоначалната инсталация, стига до прозорец в който те пита дали искаш да инсталираш опция за директно набиране на телефонни номера със скайп, просто е трябвало да я махнеш...
lov - майстор
Не съм го инсталирал сега. Да де ама явно си се е обновил сам въпреки че опцията е забранена за което съм на 1000% сигурен. И вероятно е станало с ъпдеитите на бозата. Щото преди 4-5 месеца го ъпгрейднах и качих 7-цата и на скоро му разрешавах.
MamaMy - майстор
В ъпдейтите на 7-цата идва и скайпа. След тази версия вече въобще няма да идват ъпдейти. Щом се върже Скайпа и си техен :-D :проба:
Не виждам какво се дърпате от руските версии при положение, че те дори не се инсталират. Само стартираш файла и той е само един. Може да си го държиш дори на флашка. Камерите си вървят и версиите са абсолютно функционални. Ако искате да работите с новитв скайпове слагате 4.2 Ако не ги харесвате като мен и моите приятели, слагате 3.8 и пеете. :)
lov - майстор
Не съм се ровил да чета щото времето все не ми стига но явно нещата са точно така. Тя и седмицата почва да ме нерви. Правих и разни други забрани да не се стартират други програми ама след обновяването всичко е изтрито и настройките са пак по подразбиране.Не че е проблем да си ги направи човек на ново ама това минава всякакви граници.
pansim - майстор
Днес скайп-а отказа
беше кракната версия 5.9 от руснаците
XP SP3... А сега де....
някакви предложения?
ВИН 7 не мога да кача поради други устройства които не подържат драйвери за 7
petromaniq - специалист
Ползвам си 3.8i и нямам проблеми с ХР, освен че леко не се понасят с новите сървъри(версии). Ако си се полакомил за апдейти? :-D
ilian ivanov - специалист
thinkpad написа:
Руснаците са разказали играта на Майкрософт, като са пуснали пачнати версии на Скайп 3.8, 4.2 и т.н, при които проверките на MS не действат и се логват без проблеми. Линк за 3.8 ще дам ЦЪК Skype 3.8i - проверено, чисто от вируси, в момента го ползвам!
Ползвам това на Вин 8 и си работи. Дори камерата работи.
pansim - майстор
Наложи се да кача последна версия и колкото и да бе странно за мен, проработи на ХП

:) :) :)
Да видим докога.
petromaniq - специалист
Какво странно виждаш? Аз не съм чувал последната версия да не работи на някоя ОС. Зависи какви ресурси иска откъм процесор, памет и мрежа. На мен ми е противен натруфения интерфейс и досадните подканки към социалните мрежи.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Тема "Старите версии на Скайп" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: