Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
dadko - майстор
Съвети за какво?
А коментари- аз ще коментирам лилаво боядисаните гаечни ключове :-)
:supz: :supz:
Славата - напреднал
ок работя с подръчни материали имах лилаво сигурно забелязя че фигурите на столовете са от дъб хората изхвърлят стария паркет и слагат ламинат а аз го взимам и от него правя това което виждате тоз кйто го харесва нищо не разбира а тоз който не го харесва няма вкус може и на обратно кой както му е кеф =D> :rolleyes:
Последна промяна от Славата на пон май 25, 2015 3:57 pm, променено общо 1 път.
Славата - напреднал
а за съвет колко ли струва труда за един такъв стол може би сте видели и решетките тип звезда колко ли струва един кв, метър изработка много ще ми е интересно :?:
inspo - майстор
Че си мераклия и ги правиш хубаво нещата е ясно. Обаче тия решетки ми идват малко в повече. Особено пък за шкафчета ми се вижда много куца идея. Ако бяха плътни вратите добре, но така всякакви гадини и прахоляци могат да влизат вътре.
Славата - напреднал
ок а ако от вътре има стъкло или пък някакво фолио какъв е проблема но при мен хигиената е на ниво според вас страниците на шкафа тъмната част какъв материал е :?: кажете за решетката тип звезда някаква цена на квадрат м ,има запитвания рокенрол :rock:
dadko - майстор
Цената на квадрат сам трябва да си определиш. Според това колко време ти е отнело и за колко оценяваш труда си.
Славата - напреднал
Нощни снимки

Прикачен файл

DSC_0036.JPG

Прикачен файл

DSC_0042.JPG

Прикачен файл

DSC_0040.JPG
ZEDYCUS - майстор
Браво. =D> Голяма заигравка са решетките. Как ги правиш тези с малките отвори, имаш ли снимка от процеса на работа? Ще ми е интересно да видя технологията. :partyman:

Тема "Моето хоби - дървото" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: