• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 187
Всичко за дърводелството
EDI - майстор
Не само от влажността а и от различните видове дървесина се получават разлики при лакирането.Дори и шлайфането не може да премахне разликата в структурите на отделните парчета в плота.
griffin - майстор
Ако те дразни разликата в попиването на дървесината просто мини с разреден прозрачен лак отдолу и после минавай с цветния отгоре :-D
fillme - специалист
И аз да се включа с една аптечка/шкафче от кофражни дъски.

Прикачен файл

0441.JPG

Прикачен файл

0431.JPG

Прикачен файл

0401.JPG
mavryt4o - майстор
fillme написа:
И аз да се включа с една аптечка/шкафче от кофражни дъски.
браво май всеки дом има нужда от аптечка
mavryt4o - майстор
griffin написа:
Ако те дразни разликата в попиването на дървесината просто мини с разреден прозрачен лак отдолу и после минавай с цветния отгоре :-D
ами хората са измислили грунд ама ние тарикатите все да минем по-тънко но всичко идва от това че не се цени труда ни
mavryt4o - майстор
изрових един позабравен проект

Прикачен файл

060820151172.jpg

Прикачен файл

060820151176.jpg

Прикачен файл

060820151177-001.jpg
griffin - майстор
Добро е столчето, как се държи дървото с времето напуквания измятания.?
mavryt4o - майстор
griffin написа:
Добро е столчето, как се държи дървото с времето напуквания измятания.?
ами страниците бяха готови от година с нищо не са мазани сух бук ами по-хубав е станал от преди един малко зе да потъмнява иначе от никаде няма да спука нито да измята имам и друг готов лакириран на 2 години и той е бетон има ли дебелина и ниска влага бука е добър материал
KingLin - майстор
Аз утре ще снимам първия ми резултат на едно просто столче. Обаче малката иска да и правя люлеещ се стол. Жалко само че нямам материал да последвам примера ти с цели страници. Имам една 4 см на 4м дъска (незнам каква е дървесината ама е по твърдо от чам) и каквото излезе от нея... Другото ще го мисля в движение. На твоето столче как си сметнал центъра на тежестта?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 187

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: