• 1
  • 2
Жилището на най-малките
Здравейте !
Предстои ми ремонт на детска стая, а съм абсолютно начинаеща в това. :? Стаята е (тоест трябва да стане) за две деца - момиче и момче. За сега знам само, че искам да бъде боядисана в комбинация между синьо и розово. Трябва да има 2 легла, бюро и някаква секция. Моля да ми дадете идеи как и какви мебели да подбера. Предварително благодаря на всички отзовали се![/img]
elby75 - специалист
Включвам се да следя темата,интересува ме абсолютно същото.
MIRRO - напреднал
Ако може поне размери на стаята и на колко годинки доло-горе са наследниците ти ще ни е по лесно да те ориентираме.Но на първо четене и то наи лесно в www.google.bg има много снимки и схеми :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:
Благодаря за отзоваването! Не знам дали ще успея да прикача скица с размерите на стаята. Първия ми опит беше неуспещен. :sad: Опасявам се, че този може да бъде същия. :cry: Стаята е с размери 3.40м х 3.50м с прозорец на едната стена 3.4м. Обитателите и са на 2 и на 5 год.
:abschied: ох, моля Ви кажете ми как да прикача схемичка на стаята, че иначе няма да е възможно да Ви я обясня, а още по-невъзможно ще бъде да ми дадете вашите идеи
Антония - специалист
1. Прочети темата Всеки може да качи снимка, а след това и http://www.napravisam.bg/forum/viewtopi ... - нагледно. Приложи на практика наученото. Ако все още не се справяш...

2. ... иди на Imageshack, качи снимката там, след това с Img бутона я публикувай и тук.
rendo - специалист
В един апартамент в който работихме имаше стая за две дечица горе долу на същата възраст бяха я аранжирали по следния начин

Тавана беше бял
В едната половина на стаята бяха сложили тапети подходящи за момиченцето където се намираше и креватчето в ъгъла за самото креватче беше залепено малко скринче за играчки

В другата половина на стата бяха тапети с колички за момченцето същото креватче но в друг цвят и пак към него скринче за играчки

Като в стаята имаше и една малка секция за малко телевизорче.

Пода беше мокет на различни картинки .

Стаята беше много уютна и тапетите с количките направо бяха страшни чак на мен ми харесаха :lol: :lol: :lol: :lol:

А и излиза евтино и лесно за изпълнение
  • 1
  • 2

Тема "Имам нужда от помощ!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: