• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
astrata1 - напреднал
Искам да попитам някой слагал ли е полимерно пясъчни керемиди на тази фирма Stroikom2001 ,гледам имат добри харакреристики някакви мнения за тях ако може да ми дадете.ето и сайта им http://www.stroikom2001.com/index.php?o ... &Itemid=37 дали да ги взимам или не.
Христо Христов - напреднал
Аз си сложих Брамак защото ми хареса системата им за сух монтаж.От сайта на фирмата не се разбира дали имат такава система и как се изпълнява.Ако ще правиш сух монтаж проучи добре въпроса, за да не се чудиш в процеса на работа кое как да става.Като база за сравнение може да ползваш Брамак.
astrata1 - напреднал
Май никой не сие поставял от тези керемиди.Още се чудя дали да ги взимам.
hristo_gerenski - напреднал
и аз им бях мераклия при покриването на къщата ми,но просто не ми дадоха никаква гаранция и за това се разколебах. Иначе купих една пробвах й издържливоста във фурната и на студено,абсолютно никакви деформации а да не ти казвам колко я блъсках в земята.мисля че са просто нови на пазара и затова хората им немат доверие.
tuninghuman - специалист
никаква гаранция зна4и ... хмммм
dundurma - специалист
tuninghuman написа:
никаква гаранция зна4и ... хмммм
плътност. 150 кг товароиздръжливост. 50 години гаранция :? :shock:
FMaster - специалист
Слагай или гръцки - гледжосани, или македонски. Здрави са, тествани най-вече и са все още качествени. Успех!
Здравейте , миналата година покривах с керемидите на Стройком и съм страшно доволен.Сега и мои приятели през август ще покриват с тия керемиди.Христо, дават гаранция от фирмата без проблем.Искай си я от склада, откъдето смяташ да купуваш.Сигурно на някой мързелив склададжия не му се е занимавало да ти я даде.Аз без проблем си взех гаранцията, сега и моите приятели също.Иначе керемидите са уникални.Който си ги сложи няма да съжалява.Аз не вярвах, че не задържат сняг-но зимата се убедих...няма мръзнене, няма чупене.По-добри са от всички други.
tuninghuman - специалист
горещо моля и FMaster и Dani ако можете да разкажете и дадете още малко инфо, цени, съвети, от къде сте ги закупили ... ако можете да качите и снимки ще е страхотно.


много взех да се замислям за тези полимерните на стройком - имат ли УВ защита?

тука намерих и о6е мнения за тях

http://forum.imoti.net/read.php?17,45878,page=7


тези гръцките съ6о мисля 4е не са лоши, гледжосани са и са готини
FMaster ЗА ТЯХ ЛИ ГОВОРИШ - ТЕЗИ НА КОТНАLI ?

ИзображениеИзображениеИзображение



много се 4удя о6е
astrata1 - напреднал
Ще слагам от полимерните май цената беше 1.98 лв за 1 бр,като ги наредиш пасват идеално, могат да се режат ами доста ми харесаха и съм се спрял на тях.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17

Тема "Керемиди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: