• 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 198
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
andro440 - майстор
никакви нови идеии -идва зимата и в уютната си стаичка изпълнена с цигарен дим ,съм подготвил няколко платки ,за новия електрожен . Темата тотално умря ,нека да я съживим !
andro440 - майстор
Да съживим ентусиазма ! подготвил съм нова конфигурация за електрожен -пълен мост . импулсното захранване е готово ,както и платката с моста ...напоследък темата няма развитие,защо така ?
Прикачен файл:
SAM_8340.JPG
Прикачен файл:
SAM_8341.JPG
andro440 - майстор
има ли нови конструктори на такива машини ,темата замря!
nikolaytatarov - специалист
Андро,гледам и ти си поизоставил проекта .Днес си взех от комет един феритен пръстен на кашке р80/40/15, за проба да видим колко ампера ще извади, ако не ще го сдвоя.Ама ли колеги които са пробвали с такива ферити,нека да споделят ,благодаря.
stivemaster - майстор
ще споделят,кой ще сподели бе колега, ти не гледаш ли долу, колко хора има изобщо ?
nikolaytatarov - специалист
Надеждата умира последна ,колега.
andro440 - майстор
nikolaytatarov написа:
Надеждата умира последна ,колега.
Изобщо нямаш право да ми се сърдиш ,ти разбираш нещата по много от мен ..а аз сега нямам време за електрожени ,нали си направих един ,който не ще да гръмне при всякакъв терор от моя страна -хахах
andro440 - майстор
stivemaster написа:
ще споделят,кой ще сподели бе колега, ти не гледаш ли долу, колко хора има изобщо ?
мога да споделя ,питайте какво ви вълнува ?но само по моя проект
stivemaster - майстор
Дай един телефон на лични, че тука няма да ми стигне страницата и ще отегчим хората.
andro440 - майстор
stivemaster написа:
Дай един телефон на лични, че тука няма да ми стигне страницата и ще отегчим хората.

имаш лично
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 198

Тема "Изработка на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: