Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
Levee - специалист
Да, от ГК е. Извинявай, ама не ти разбирам хумора с лопатите....
radoraev - специалист
Levee написа:
Да, от ГК е. Извинявай, ама не ти разбирам хумора с лопатите....
Ми от това по точно как да го кажа............ :?
:lol: :lol: :lol:
Levee - специалист
Ако имаш предвид, че е некадърно шпаклован - не си прав. Верно, на снимката не изглежда да е равна повърхността, но шпакловката е полагана съвсем тънко и прозира картона отдолу.
Може човека, който го е правил да не е майстор на ГК, ама шпакловките му са стъкло! На друг не бих се доверила, ако ще без пари да ми ги правят.
leonardo_vd - модератор
Не е занулена хубаво шпакловката на фугите. След боята може и да се личат.
radoraev - специалист
Levee написа:
Ако имаш предвид, че е некадърно шпаклован - не си прав. Верно, на снимката не изглежда да е равна повърхността, но шпакловката е полагана съвсем тънко и прозира картона отдолу.
Може човека, който го е правил да не е майстор на ГК, ама шпакловките му са стъкло! На друг не бих се доверила, ако ще без пари да ми ги правят.
Ми щом си го харесваш така да бъде--аз виждам че е минимум 3 мм шпаталовката и то отвратителна--дай като го воядисаш пак да си поговорим
Yordan_Andonov - напреднал
Да попитам в тази тема. кога е по-подходящо да се постави окачен таван в баня.
Единият вариант е да се налепят плочките до тавана и после конструкцията да се захваща върху тях.
Или другия вариант е да се нивелира и направи конструкция а плочките да стигат само до нея.
На мен по-добър и по-лесен вариант ми се вижда първия, защото при втория е по-голяма играчка с изрязването на плочките по нивото на конструкцията, но ще помоля и вас за мнение.
chapara - майстор
Въпрос на предпочитание :wink:
Pooh - майстор
Да се лепят плочки до тавана, само за да се затворят после е ... меко казано прахосничество. Лепят се, до където стига за цяла плочка, но да има все пак едни 10 см. разстояние до тавана, а после конструкцията ляга на ръба на плочките - спестява се едно нивелиране в теснотийка. :wink:
Yordan_Andonov - напреднал
Благодаря ви за отговорите.

Тема "ОКАЧЕН ТАВАН В БАНЯ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: