Какво стоки бихте искали да пуснем, начин на доставка плащане и т.н.
joro1968 - специалист
Обаче Лидъл ги смачка почти. Остава и дъщерните на Лидъл да се довлекат и да задушат останалите
kozl - майстор
И с какво ги смачка :rolleyes:
Ай ся като "високото грозде е кисело".
В Лидъл няма такъв асортимент. Що се касае до ежедневните покупки - да, но все пак Метро привлича друг тип клиенти.
joro1968 - специалист
Има богат асортимент. Погледни в немския Лидъл. А тези клиенти дето ги привлича метрогъз ,,другия,, тип клиенти да не са богоизбрани :?: същите прошляци
Преди 10 години си купих колело за 300 лв и имаше дефект и от МЕТРО отказаха да го ремонтират и духах супата
EDI - майстор
МЕТРО съм го отписал още преди 15 и повече години, даже не си спомням, че имаше такъв магазин.Веднъж реших да отида с приятел и една девойка ми каза, че понеже не съм регистриран като търговец и не съм бил свободна професия, карта съм нямал и други такива и съм нямал право да пазарувам лично аз.Е, оказа се, че девойката е в грешка и им се наложи да си прескочат правилата.Огледах го дюкяна, купих си един шоколад за идеята - лично аз, не с картата на приятеля, ама за първи и последен път. :lol: :-D :rock:
toolegittoquit - майстор
kozl написа:
Не мога да дам отговор за физически лица, щото това е в нарушение на тяхната политика.
За какво ти е постоянна карта, когато можеш да си направиш временна на входа? Много ви се моля, стига философствайте, а отидете на място. Помня, че от там бях си купил бутилка литиева грес миналата година септември, заедно с още някои неща, понеже правих ремонт на шибедаха на VW-гена.
Chefo77 - майстор
joro1968 написа:
Има богат асортимент. Погледни в немския Лидъл. А тези клиенти дето ги привлича метрогъз ,,другия,, тип клиенти да не са богоизбрани :?: същите прошляци
Преди 10 години си купих колело за 300 лв и имаше дефект и от МЕТРО отказаха да го ремонтират и духах супата
Лидл не може да стъпи на едната врата за зареждане на Метро. Извинявай, няма друг магазин с толкова богат асортимент като Метро. Все едно да сравняваш магазин за "немски технически стоки" с ТМ или ТП.
А аз пък имам колело от 15 години и нямам никакви грижи, значи ли че магазина е супер? Магазин като магазин, нито повече, нито по-малко. Между другото, бяха първите в България, които въведоха термина "Грешна покупка"...
joro1968 - специалист
Ама пък в Метро какви откровени китайски боклуци продават......не ти е работа. Преди години си купих куча марка оберфреза и вкъщи на първото пускане се разпадна фрезата :shock: :lol: Голям асортимент няма що :lol:
kozl - майстор
toolegittoquit написа:
За какво ти е постоянна карта, когато можеш да си направиш временна на входа? Много ви се моля, стига философствайте, а отидете на място. Помня, че от там бях си купил бутилка литиева грес миналата година септември, заедно с още някои неща, понеже правих ремонт на шибедаха на VW-гена.
Е са веднага :lol: Аз си имам карта, да му мислят тия дето нямат.
И не веднъж съм пускал с моята карта, стоки на такива без карта - та за какво ти е карта като има "добри хора" да ти услужат.
joro1968 за какво ти е карта, като това не е "твоят" магазин :?
Chefo77 - майстор
joro1968 написа:
Ама пък в Метро какви откровени китайски боклуци продават......не ти е работа. Преди години си купих куча марка оберфреза и вкъщи на първото пускане се разпадна фрезата :shock: :lol: Голям асортимент няма що :lol:

Виж как добре си го казал - куча марка. Ама като даваше парите, нИ рИва, нали :lol:
Като има кой да ги купува, ще ги продават. Те и "кренвирши" от 2 лева имат :)
Предполагам де, не съм ходил от минимум година.
Багериста - специалист
Аз понякога влизам в метро плевен ,нямам карта и никога не съм имал.На входа на магазина казвам на служителката че нямам карта тя ми пише на недно хвърчащо листче някъкъв номер ,може би 8-9 цифри и него давам на касата. Няма имена ,няма егн, нищо не те питат.Даже има и готови написани и наредени пред служителката. Предполагам и в другите магазини метро е така.

Тема "МЕТРО карти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: