• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Всички въпроси за вилата.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
emilian.dim написа:
Здравейте,
Ето една бюджетна идея от мене-от бетонни блокчета за ограда.
Прикачен файл:
20160825_190658.jpg
"Крилата" защо са?
За да се укрепи, пък и за саксии с цветя например. Още не е довършено и не е ясно как ще изглежда накрая.
tangarov - специалист
Не, няма продължение. Това е пергола, на която ще качваме Wisteria sinesis. Но още не сме се наканили да засадим. И затова не съм публикувал нови снимки.
Гост - специалист
tangarov написа:
Но още не сме се наканили да засадим.
Трябва да знаеш, че ще ти се наложи да чакаш цъфтеж няколко години след засаждането. (зависи от начина)

http://cvetna-gradina.blogspot.bg/2013/ ... st_21.html

Така, че- гледай да не отлагаш много ами засаждай още сега.
tangarov - специалист
Абе така е, знам, ама а днес, а утре ...
Хвърлихме усилията в изграждане на автоматизирана поливна система, затревяване и т.н.

Сега наесен вече е ред :roll: :-)

Прикачен файл

DSC_4346[1].JPG
bmb_roman - напреднал
Здравейте и от мен!И мен ме е обсебила идеята за дворна чешма.Разгледах темата и се възползвах от идеята за ниско и високо корито.Допадна ми и ми се струва доста практично.Благодаря на колегата :partyman: При мен сегашното положение е това
bmb_roman - напреднал
А сега де.Оказва се, че снимките ми са по-големи от 2мб. и не мога да ги изпратя като прикачен файл.Ако някой знае как може да се направи -да помага.
miroki - майстор
Ползвай примерно snimka.bg
Гост - специалист
bmb_roman написа:
А сега де.Оказва се, че снимките ми са по-големи от 2мб. и не мога да ги изпратя като прикачен файл.Ако някой знае как може да се направи -да помага.
Има цяла тема по въпроса
viewtopic.php?f=15&t=5265&hilit=%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5+%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8

Общо взето- трябва да преоразмериш снимката, има различни програми за целта. (Аз ползвам Irfan View).
Даже и онлайн редактори на снимки...
bmb_roman - напреднал
Прикачен файл:
20170819_082740.jpg
Направих нови снимки.Е няма как да покажа старата обстановка, ама не е толкова важно.

Прикачен файл

20170819_091213.jpg

Прикачен файл

20170819_091246.jpg
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Тема "Чешма на двора" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: