Мечтата на всяка домакиня
pavlina_gg - напреднал
iliya_i написа:
pavlina_gg написа:
Допълнителен плюс е, че имат сервиз в България, ако нещо се наложи. :)
Че как няма да имат. Те (битовите модели) даже се произвеждат тук.
Не знаех, че има и производство в България. :)
Въпреки че е логично, де - за какво им е толкова голяма
база, ако само ще ремонтират в нея. :-D

А иначе го споменах като плюс, защото не съм сигурна
дали всяка марка, предлагана у нас, разполага с официален сервиз
на родна почва. Не че е гаранция винаги, че като се води
официален, ще е качествен. :)
Aneta K. - помощник
Брей, колко много полезни мнения, благодаря ви.
Извинявам се за огромното закъснение, но е лято и трябваше и на море да се ходи. :)

Сега, получи се малко след дъжд качулка, защото купихме хладилника. Избрахме по-евтиния вариант CUP 3221 Comfort и като цяло нямам особени забележки. Признавам, че ми е леко шумничък, но пък от кухнята до спалнята не се чува, та чак да ме буди. Определено не ми хареса поставката за бутилки, защото ми стесняваше цял ред във вътрешното отделение и я махнах. За голямо мое съжаление, модела е правен у нас и като видях какво казвате за моделите наше производство много се притеснявам. Дано все пак сме направили добър избор, времето ще покаже.
Поздрави.
вт юли 05, 2016 4:01 pmnikolovvd написа:
У нас се ползва Либхер от 3-4 години. Като го избирахме гледахме да е с възмоно най-ниското ниво на шум, в случая 28 dB. Толкова тихо работи, че се чува единствено щракането на релето, което включва компресора. Трябва да се навра до задната част на хладилника, за да чуя жуженето на компресора.
Преди няколко месеца ги оглеждах отново, но не видях хладилник с по-ниско ниво на шума от 36-38 dB.
Може би LG са направили по-тих компресор, поне до колкото успях да схвана от една реклама, но компресора вече не е като на старите хладилници с двигател.
Здравейте, можете ли да напишете точния модел на хладилника ви, търся да закупя най-безшумния хладилник на пазара. Благодаря предварително.
plamen6703 - майстор
Най-безшумният хладилник е изключеният от мрежата хладилник :wink:
Този хладилник е с много добър компресор и работи безшумно https://www.technomarket.bg/hladilnitzi ... b-09153589 !
Успех в избора! :partyman:
nikolovvd - майстор
чет фев 14, 2019 9:58 amisrael написа:
вт юли 05, 2016 4:01 pmnikolovvd написа:
У нас се ползва Либхер от 3-4 години. Като го избирахме гледахме да е с възмоно най-ниското ниво на шум, в случая 28 dB. Толкова тихо работи, че се чува единствено щракането на релето, което включва компресора. Трябва да се навра до задната част на хладилника, за да чуя жуженето на компресора.
Преди няколко месеца ги оглеждах отново, но не видях хладилник с по-ниско ниво на шума от 36-38 dB.
Може би LG са направили по-тих компресор, поне до колкото успях да схвана от една реклама, но компресора вече не е като на старите хладилници с двигател.
Здравейте, можете ли да напишете точния модел на хладилника ви, търся да закупя най-безшумния хладилник на пазара. Благодаря предварително.
Бих снимал табелката, но е отзад. Специално за теб утре ще го изтегля напред и ще го снимам.
npace - специалист
ср юли 13, 2016 1:11 pmelman написа:
Beko са много удачен избор.
Имаме фризер от тия, звука е като от Ту-95 приготвящ се за излитане. :lol:
За енергиен клас да не говорим, компресора се включва по няколко пъти на час. До него много дърт Либхер (от преди да направят завода тука още) я се включи на половин час, я не.
Индезит е хубавия евтинджос.
blagoispasov - специалист
ср юли 13, 2016 1:11 pmelman написа:
Не си купувайте Либхер, ако е произведен в България.
...
Ако го купите от Германия грешка няма да има, но от България ще имате проблеми...
В завода на Либхер в Радиново ежедневно се товарят товарят тирове с хладилници за Германия, та няма гаранция, че ако се купи там, няма да е произведен в България.
zaz
ср юли 13, 2016 1:11 pmelman написа:
...Резултата от което е по-трудно отваряне на врата от което почват да се чупят дръжките, т.к. са им слабо място. 1 дръжка почва от 40лв нагоре. ....
Такъв проблем имах на квартирата и купих нова дръжка, за да я заменя. Обаче като си купих жилище, търсих средноголям хладилник, на който фризера да е отдолу, така че само Либхер ме удовлетворяваше. Обаче взех модел без дръжки :)
Този: CUel 2831
Добри са като съотношение цена-качество.
Здравейте.
Помислете за сервизното обслужване на уредите. Закупил съм април 2019г. уреди от фирма Здравкомерс в гр. Плевен, за над 5000 лв., като ми препоръчаха хладилника да бъде Либхер. Към днешна дата се убеждавам, че съм бил подведен при избора. Причини - след повреда на хладилната част - 19 градуса, чаках 5 часа човек от магазина, да ми каже да се свържа със сервиза от нац. теелефон в гаранцията. След свързване със сервиза ме информираха , че могат да дойдат след 6 дни /при 40 градуса температура на вън/ - мисля,че не нормално. С оглед на създалата се ситуация, не мисля, че ще си купя друг уред на марката или ще я препоръчам на друг.
krasi92 - майстор
Ако сервиза е БГ ще си почакаш доста. Хората там изобщо не бързат. За всичко се чака доста над месец и те съжаляват

Тема "Дайте малко мнения за хладилници Либхер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: