• 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 94
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
fore - майстор
О, и меренето на температура си е доста полезна екстра. :wink:

И при положение че мултицет от 20 лева го може.......

А в интерес на истината понеже аз не държа на голямата точност при измерването, определено е по добре мултицета да има и тази функция за мене.
Сега вие понеже извършвате отговорни измервания и купувате уреди с висока точност и бързодействие нещата са други......... :)
Нещо май ме взехте за мезе, но не мога да разбера защо.
Ами проблема си е ваш, информацията която ми трябваше на мен я получих, а това че вие сте идиоти като хора си е за ваша сметка.
fore - майстор
bluesmusic написа:
Ами проблема си е ваш, информацията която ми трябваше на мен я получих, а това че вие сте идиоти като хора си е за ваша сметка.
:prayer: Това ми прилича а директна обида към всички събеседници. :prayer:

А защо така :?
hidrazin - майстор
bluesmusic написа:
Ами проблема си е ваш, информацията която ми трябваше на мен я получих, а това че вие сте идиоти като хора си е за ваша сметка.
[-X Нещо си се объркал. Ако търсиш идиот, погледни в огледалото и ще го намериш.
Та проблема си е само и единствено лично твой.
:partyman:
sstefanov - майстор
bluesmusic написа:
Ами проблема си е ваш, информацията която ми трябваше на мен я получих, а това че вие сте идиоти като хора си е за ваша сметка.
Смятай, щом идиотите те научиха на нещо, ти какъв си :-D
nikolov333 - майстор
Всеки да си носи кръста..на мен не ми дреме :rock:
Avas_co - майстор
bluesmusic написа:
Ами проблема си е ваш, информацията която ми трябваше на мен я получих, а това че вие сте идиоти като хора си е за ваша сметка.
И това сега с какво го заслужихме ?
Жалко, че въобще си губих времето да ти пиша.
На теб мога да изкажа благодарности :prayer: , НО има двама трима колеги на които човек ако не им е в категорията го вземат за мезе .... не е много приятно - можеш сам да прочетеш.
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 94

Тема "Купуване на Мултицет-какъв?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: